Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Новини
Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

Пишуть про Львів

Зварич почав давати свідчення проти відомих людей

"Ігор сподівався, що Онопенко або хтось з Мінюсту його прикриє..."

Колишній глава Львівського апеляційного адміністративного суду Ігор Зварич, після довгого мовчання і спроб ввести слідство в оману нарешті почав давати зрозумілі пояснення своїм діям. Про це повідомили в прокуратурі Львівської області, передає "Сегодня".

"Зварич вже не прикривається 63-ою статтею Конституції, яка дозволяє не свідчити проти себе і найближчих родичів. Він дав свідчення щодо деяких відомих людях. Наприклад, Петра Олійника, екс-голови Львівської обладміністрації, Віталія Тертичного, колишнього голови Львівського окружного, нині - в.о. голови апеляційного адмінсуду, що той нібито замішаний у грошових потоках. І що хабарі бралися як за вирішення питань на користь зацікавлених осіб, так і за призначення суддів по службовій драбині. Зізнання закріплені в ході очних ставок, інших слідчих дій", - розповів один зі слідчих.

Як пише видання, джерело в прокуратурі сказало, що екс-судді набридло чекати, поки його захистять і випустять хоч би на підписку про невиїзд: "Ігор сподівався, що Онопенко або хтось з Мінюсту його прикриє. Але кому охота підставлятися? І Зварич пішов на співпрацю зі слідством. Та й у Жербицького (начальник першого відділу Главку по розслідуванню особливо важливих справ ГПУ Володимир Жербицький) така слава, що мертвого говорити примусить...".

Щоправда, відзначає видання, в прокуратурі припускають, що Зварич змінить зізнання, стверджуючи, що слідчі вибили їх незаконними методами.

Нагадаємо, голову Львівського апеляційного адмінсуду затримали 3 грудня 2008 року за підозрою в отриманні $100 тисяч хабара. При обшуку знайшли більше $1 млн і 2 млн грн Зварич стверджував, що це добровільні пожертвування на церковні потреби і ремонт суду.


Сегодня

До списку статтей

Транспорт Львова 

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас