Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Новини
Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

Пишуть про Львів

Кремлівські холуї визнали, що події у Львові 9-го травня – це кремлівський сценарій

13 травня 2011 року Партія регіонів планувала здійснити прилюдне показове покарання "Свободи" за події у Львові 9-го травня

Про це свідчив не лише підбір учасників від Партії регіонів у студії Савіка Шустера. Для реалізації антисвободівського плану запросили різного роду націонал-демократів, які відразу після 9-го травня заспівали в унісон з Банковою. Але за ці кілька днів пристрасті стихли і, як сказав у кулуарах один із нацдемів: "коли б'ються російські націоналісти з українськими – я на стороні українських". Тому воленс-ноленс нацдеми були в цей день на стороні націоналістів. Партія регіонів опинилася сам-на-сам зі "Свободою". Регіоналам, правда, підспівували їхні маргінальні сателіти – комуністи, рускіє-блокі-і-єдінства, родіни – але какофонія, яку вони створювали, лише заважала реалізувати план Адміністрації Президента.

"Ізбієнія" Всеукраїнського об'єднання "Свобода" не відбулося. Наші речники – голова Тернопільської обласної ради Олексій Кайда та голова фракції "Свободи" у Львівській обласній раді Ірина Сех – виявилися на висоті.

І як не старався вигородити міліцію заступник міністра внутрішніх справ Віктор Ратушняк, як не видавала себе за матір Терезу, заколисуючи аудиторію, радниця Януковича Ганна Герман, як не намагалися провладні промовці перекласти відповідальність Банкової на "праворадикальні сили" – з усього цього вийшов великий пшик.

Кульмінацією цієї дешевої вистави мало стати обвинувачення "Свободи" у відпрацюванні кремлівського сценарію. Контрольний постріл Банкова доручила виконати нардепці від Партії регіонів Єлєні Бондарєнко. В передчутті насолоди від цієї сумнівної "честі" вона хижо і якось знавісніло посміхалась.

Проте заздалегідь заготовлена куля полетіла в молоко. Звісно, в студії практично всі погодилися із зізнанням представниці прокремлівської партії, яка має всю повноту влади в Україні, що провокації у Львові реалізовувалися за кремлівським сценарієм. Їм на Печерських пагорбах видніше, звідки в Україну завозять провокації. Однак у питанні щодо ролі "Свободи" в подіях 9 травня думки учасників передачі розійшлися кардинально, а запрошена Шустером аудиторія наклепу на "Свободу" взагалі не повірила. По суті Єлєна Бондарєнко вибовкала "велику воєнну тайну" Партії регіонів – за їхньої влади усім в Україні заправляє Кремль. Випад проти "Свободи" був лише банальним "тримай злодія!", і всі зрозуміли, на кому "шапка горить".

Після цього план Партії регіонів щодо дискредитації "Свободи" не врятували навіть спекуляції на темі євроінтеграції України. Мовляв, як тільки Україна стає сильнішою, як тільки її запрошують у Європу, з'являються "провокатори", через яких для України наглухо закриваються усі шляхи в омріяну європейську ойкумену і державний корабель отримує курс у московську болотяну гавань.

Розпачливі крики "що скаже Європа?", не могли приховати головного – що вже сказала Москва. А наговорили там багато – і МЗС, і Жиріновський, і Дума, і Путін-з-Мєдвєдєвим. Один із кремлівських карликів взагалі засудив "фашизм" в Естонії, Грузії та Україні (до речі, дуже приємно, що Україна опинилася серед країн, в яких ухвалено закон про московсько-большевицьку окупацію).

Отже, події 9-го травня поховали більш як річні зусилля режиму Януковича сподобатись Кремлю. Це достойна відповідь львів'ян на річницю "харківських угод", якими Партія регіонів загнала Україну в московське ярмо. У підсумку, для нашої держави дорога в Європу залишилась відкритою, натомість Москва з великим роздратуванням, оскаженіло грюкнула дверима в "рускій мір". Що, звісно, тішить і надихає на подальшу боротьбу.

Можна констатувати: кремлівський сценарій був – це підтвердила одна з речників Партії регіонів Єлєна Бондарєнко, але він не спрацював – це видно із нервової заяви президента РФ Д.Мєдвєдєва. Львівська громада не тільки зламала кремлівський сценарій і до невпізнання переінакшила його, але, як в айкідо, використала енергію противника на свою користь і врешті-решт отримала Перемогу. Українці вийшли з цього двобою з Честю, бо, як відомо, все, що нас не вбиває – робить нас сильнішими.

Приємно відзначити, що після львівських подій 9-го травня ще сильнішою стала і "Свобода". Це дратує кремлівських холуїв, бо вони розуміють, що час московської окупаційної адміністрації в Україні завершується – соціал-національна Революція вже близько!
Блог Мірошниченка на Українській правді

До списку статтей

Транспорт Львова 

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас