Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Новини
Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

Пишуть про Львів

Комуністка Гінзбург знайшла «позитив» у Голодоморі

Комуністка Ольга Гінзбург, голова Державного комітету архівів України, заявила, що Голод в Україні у 30-ті роки не був інспірований владою проти української нації. «Із тисяч документів, що лежать у кожній сільській раді в архівах, чи по кожному якомусь іншому місту є дуже багато позитивного. Витягнути той один документ, що є негативним і світити ним, не є правильно – політично і ідеологічно», – сказала Ольга Гінзбург.

Якщо б це говорила просто комуністка, можна не дивуватись, але ця людина очолює усі архіви у державі!.. А там зберігаються десятки тисяч документів, які підтверджують, що Голодомор був зумисно організованою акцією, скерованою на винищення українського селянина-землевласника, господаря своєї землі. Маса документів ще не опубліковані, але тисячі побачили світ і витягнуті зі спецсховищ під грифом «Таємно».

Якби голова Держкомархіву бодай цікавилась, що раніше видали її підлеглі, то, можливо б, по-іншому оцінила Великий Голод в Україні. Але що позитивного в архівних документах про Голодомор побачила комуністка Гінзбург? Смерть мільйонів українців: дітей, стареньких чи молодих повних життя людей? Катування, знущання, грабунки, біль, канібалізм?.. Чи викорінення з українських сіл селянина-господарника?

Тільки Львівський обласний архів оприлюднив два збірники матеріалів галицької преси, інформаційні та аналітичні записки польської поліції, спогади очевидців і жертв злочину. Польський інститут Національної пам’яті видав польською та англійською мовами книжку про Голод в Україні на основі своїх матеріалів. Опубліковані тисячі розповідей свідків тих жахливий подій на восьми тисячах сторінок... Невже ще сьогодні можуть бути сумніви, що Голод в Україні у 1932-1933 роках цілеспрямовано організований радянською владою у Москві?

Однак цими днями в Україні та світі люди дають гідну відповідь ставленню діючої влади до жертв голодомору. Молодь і численні громадські організації проводять, як ніколи, численні заходи зі вшанування невинно убієнних. А молодіжні організації у Львові, Тернополі та Івано-Франківську закликали людей приєднатись до їхньої ініціативи – голодувати 33 години.

Запалити свічечку і помолитись, просто пам’ятати – це те, що нас просять душі цих мільйонів невинних людей, які померли у стражданнях і болю, які дивляться на нас з небес…
Радіо Свобода

До списку статтей

Транспорт Львова 

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас