Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Новини
Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

Пишуть про Львів

Буде аеропорт на рівні європейських стандартів

Ще рік тому Львівський аеропорт являв собою невеличкий термінал, плюс кабінет директора. Фактично — ні майна, ні землі... Аеродромний комплекс був у власності військових, а справи більшості об’єктів перебували у судовому процесі. Крім того, для продовження злітно-посадкової смуги львівського аеропорту необхідно було вирішити долю земельних ділянок, що належали кільком власникам.

Нині всі ці перепони подолано. І аеропорт отримав документи на право власності на будівлі та споруди. В його розпорядження передано і земельну ділянку площею близько 12 гектарів — землі запасу Сокільницької сільської ради Пустомитівського району. Виявили розуміння і мешканці села Сокільники, які передали нотаріально засвідчені паї в зону реконструкції аеропорту. Сумарно більше 300 гектарів землі — це достатня територія для реконструкції і розвитку аеропорту як єдиного організму.

Тому можна стверджувати — реконструкція аеропорту стартувала на доброму грунті. Вона розпочалася з урочистого закладання капсули.

Загалом орієнтовна сума, передбачена для реконструкції злітної смуги, довжину якої збільшать на 800 метрів, побудови нового терміналу і ще кількох супутніх проектів, становить два мільярди гривень. Якщо раніше пропускна спроможність аеропорту була лише 200 людей за годину, то після завершення робіт можна буде пропускати 1000 осіб, а в разі потреби — й дві тисячі. Заплановано також пустити рейковий автобус між аеропортом і вокзалом. Це буде перший в Україні проект прямого сполучення аеропорту та вокзалу.

Для довідки. 2008 року із державного бюджету профінансовано заходи на розвиток аеропорту в сумі 5087,8 тисячі гривень, що становить 39,7 відсотка від запланованого обсягу. На цей рік, відповідно до державної цільової програми підготовки «Євро-2012», передбачено виділити з держбюджету 186,89 мільйона. Іде пошук інвестора, який долучився б до проведення кількох запланованих робіт.

Ірина ЄГОРОВА.

Голос України

До списку статтей

Транспорт Львова 

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас