Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

Пишуть про Львів
Буде аеропорт на рівні європейських стандартів

Ще рік тому Львівський аеропорт являв собою невеличкий термінал, плюс кабінет директора. Фактично — ні майна, ні землі... Аеродромний комплекс був у власності військових, а справи більшості об’єктів перебували у судовому процесі. Крім того, для продовження злітно-посадкової смуги львівського аеропорту необхідно було вирішити долю земельних ділянок, що належали кільком власникам.

Нині всі ці перепони подолано. І аеропорт отримав документи на право власності на будівлі та споруди. В його розпорядження передано і земельну ділянку площею близько 12 гектарів — землі запасу Сокільницької сільської ради Пустомитівського району. Виявили розуміння і мешканці села Сокільники, які передали нотаріально засвідчені паї в зону реконструкції аеропорту. Сумарно більше 300 гектарів землі — це достатня територія для реконструкції і розвитку аеропорту як єдиного організму.

Тому можна стверджувати — реконструкція аеропорту стартувала на доброму грунті. Вона розпочалася з урочистого закладання капсули.

Загалом орієнтовна сума, передбачена для реконструкції злітної смуги, довжину якої збільшать на 800 метрів, побудови нового терміналу і ще кількох супутніх проектів, становить два мільярди гривень. Якщо раніше пропускна спроможність аеропорту була лише 200 людей за годину, то після завершення робіт можна буде пропускати 1000 осіб, а в разі потреби — й дві тисячі. Заплановано також пустити рейковий автобус між аеропортом і вокзалом. Це буде перший в Україні проект прямого сполучення аеропорту та вокзалу.

Для довідки. 2008 року із державного бюджету профінансовано заходи на розвиток аеропорту в сумі 5087,8 тисячі гривень, що становить 39,7 відсотка від запланованого обсягу. На цей рік, відповідно до державної цільової програми підготовки «Євро-2012», передбачено виділити з держбюджету 186,89 мільйона. Іде пошук інвестора, який долучився б до проведення кількох запланованих робіт.

Ірина ЄГОРОВА.

Голос України

Повернутись до списку статтей

Транспорт Львова 

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас