Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
12/12/05

Закритий центр

Від 1 січня площу Ринок поступово звільнятимуть від автомобілів.

Принаймні нових дозволів на проїзд центром міста не видаватимуть, а термін дії старих закінчиться саме 1 січня. Таке рішення ухвалив міськвиконком Львівської міськради.

І мешканці центру міста, й історики та фахівці з туризму неодноразово наголошували: проїзд центром не лише створює непривабливий імідж місту, а й ускладнює просування площею Ринок. Принаймні туристи не відчувають жодної привабливості Львова, витираючи боками машини міських чиновників і просто тих, хто паркує автомобілі на площі Ринок.

Щоправда, наразі не відомо, як саме евакуйовуватимуть транспортні засоби та перекриватимуть центр. Як заявив присутній на засіданні виконкому начальник управління транспорту та зв’язку Львівської міської ради Ярослав Вовчак, оскільки реформована ДАІ не має права штрафувати водіїв, то нині напрацьовують механізми, хто саме буде евакуйовувати авто. Відтак виконання цих робіт покладено на муніципальну дружину міста. Щоправда, її повноваження поширюються лише на центр Львова: муніципали контролюватимуть авто лише там, а також на вулицях Дорошенка та Січових Стрільців.

Ця процедура, втім, не обійдеться без участі ДАІ – працівники зазначеного відомства фіксуватимуть факт правопорушення, а вже муніципали працюватимуть безпосередньо з евакуатором.

Не факт, що водії прихильно поставляться до перекриття площі Ринок. Щоправда, останнім часом цією територією їх проїздить не так і багато, адже автомобілі працівників Ратуші теж вносять свою лепту в блокування центру. А в дні сесійних засідань Львівської міської ради депутати теж сміливо паркуються біля мерії. Тішить у цій ситуації лише те, що сесійні засідання відбуваються не надто часто.

Щоправда, до такого рішення міськвиконкому має зауваження міський прокурор Андрій Палюх. Як заявив він на засіданні виконкому, спершу міськрада має визначити альтернативні місця для паркування, а вже опісля забороняти водіям зупиняти машини в центрі, а тим паче – евакуйовувати транспорті засоби.

Зрештою, перекриття центру мало б чимало плюсів, адже туристам і гостям міста не доводилося б милуватися історичними пам’ятками на тлі автомобілів. З іншого ж боку, до спорудження обіцяних міською радою підземних паркінгів та автостоянок ще ой як далеко. До того ж, фахівці наразі застерігають від “занурення” у Львові паркінгів під землю, адже не відомо, чи можливо там спорудити стоянки.

Тож найімовірніше, що в районах, наближених до центру, машини паркуватимуть за принципом: встиг першим – твоє авто і стоятиме. Що робитимуть інші автовласники – сказати важко.

”Львівська газета”

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас