Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
12/12/05

Приватна зустріч

Минулої суботи Львів приватно відвідав екс-майор Державної служби охорони Микола Мельниченко.

Він зустрівся з матір’ю Георгія Гонґадзе Лесею. Поговорити з нею екс-майор хотів без зайвих вух і очей, себто віч-на-віч.

Утім його візит не залишився непоміченим. Із журналістами, яких запросила Леся Гонґадзе, пан Мельниченко спілкувався неохоче, обмежившись лише поясненням причини свого приїзду до Львова: він вважає, що час припинити всі наруги, які чинять над матір’ю Георгія Гонґадзе, а також провести всі необхідні експертизи.

– Під час нашої приватної розмови я висловила панові Мельниченку свою думку щодо його приїзду і заяв про Єльяшкевича, якого, за твердженням екс-майора, хотіли вбити, – розповіла Леся Гонґадзе. Вона наголосила, що вбивство Георгія знову прагнуть перевести з політичної в побутову площину, нібито хтось із кимсь не поділив жінки. Чоловікові не личить робити такі заяви.

Леся Гонґадзе вважає, що прагнення Миколи Мельниченка допомогти не будуть результативними.

– Я сказала йому, що дуже тішуся з його повернення, і що він свою справу зробив, за що я вдячна, проте нині його присутність використають певні політичні сили задля своїх інтересів. А треба ж поховати ті кості, які в Києві вже п’ять років і які держава не дозволяє мені поховати. Я навіть зверталася з цього приводу до Папи Римського, щоб він уплинув на нашу владу, але й він мені не допоміг, – каже пані Леся.

Вона також розповіла, що ще цьогоріч подасть новий позов до суду проти України. А адвокат Лесі Гонґадзе Андрій Федур змінить процедуру нового позову, в якому головним мотивом буде неефективне розслідування справи Гонґадзе.

– Скільки б позовів я не подавала, суд постійно відмовляє, – зазначає пані Леся.

Тепер же, за словами її адвоката, справа “піде” більш швидким і ефективним шляхом, аніж передбачає процедура розгляду в Європейському суді. Йдеться про Кодекс адміністративного судочинства, яким передбачено відповідальність держави Україна перед її громадянами. Як повідомляє українська служба Deutsche Welle, адвокат Андрій Федур переконаний, що за “цілеспрямоване знищення” журналіста українській владі доведеться відшкодувати матері більш ніж 100 тисяч євро. Нагадаємо, нещодавно таку ж суму за матеріальні та моральні збитки Європейський суд із прав людини присудив виплатити вдові Георгія Мирославі Гонґадзе.

”Львівська газета”

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас