Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
12/02/08

На новій, ідіотській, системі «обілечування» пасажирів «Львівелектротранс» за тиждень накосив штрафів на 2736 грн

За повідомленням начальника служби контролю ЛКП «Львівелектротранс» Степана Короля, з 1 до 8 лютого за безквитковий проїзд у трамваях та тролейбусах оштрафовано 228 пасажирів на загальну суму 2 тис. 736 грн. Про це сьогодні, 12 лютого, ЗІК повідомила прес-служба Львівської міської ради.
«Зараз на тролейбусних та трамвайних маршрутах працює 10 бригад контролерів. А служба контролерів нараховує зараз 22 особи», - повідомив Степан Король.

Крім того, за словами заступника директора ЛКП «Львівелектротранс» Богдана Зайця, зараз йде активна робота над вирішенням питання продажу квитків у кіосках на зупинках електротранспорту.

Богдан Заєць нагадав, що з 5 лютого 2007 року ЛКП «Львівелектротранс» перейшло на нову систему оплати за проїзд у міському електротранспорті, за якою пасажир, придбавши талон, в обов’язковому порядку змушений погасити його через компостер. Незакомпостований талон – не дійсний і відповідальність за проїзд з таким талоном несе пасажир.

За спостереженнями ЗІКу, нова система «обілечування» у львівському електротранспорті від першого дня викликає обурення у пасажирів. Все продумано так, щоб на «рівному місці косити» штрафи. Цю систему оплати за проїзд не можна було запускати доти, доки на всіх зупинках не будуть встановлені кіоски з продажу квитків. А що маємо зараз? Пасажир заходить в переповнений трамвай, скажімо, в перші двері, а кондуктор у цей час продає квитки десь в районі третіх дверей. Пасажиру їхати одну-дві зупинки, відповідно, кондуктор не встигає повернутися до перших дверей. Сам же пасажир не може «буром» пролізати крізь «хащу» людей, аби купити талон. І що буде, якщо всі будуть, те й робити, що проштовхуватися до кондуктора? Отож, так і «не обілечений» пасажир виходить на своїй зупинці в «обійми» контролера. Це щось схоже на приховане шахрайство. Але, припустимо, людина зуміла купити білет у трамваї чи тролейбусі. Компостери у вагонах прикріплені «розріджено», пасажири, що стоять під ними вкрай неохоче погоджуються те й робити, що компостувати чужі талони. І ще одне спостереження: за тиждень нової системи третина всіх компостерів у трамваях і тролейбусів вже поламані.

Який вихід? Пасажирам збунтуватися і категорично відмовлятися платити штрафи? Бо, вочевидь, йдеться про порушення прав споживача.

ЗІК

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас