Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
12/02/08

У Шевченківському районі Львова з ліфтів викрали 4 гальмівні котушки

Від початку лютого у Шевченківському районі Львова невідомі зловмисники викрали з ліфтів у будинках, які обслуговує ЛКП «Підголоско-410», 4 гальмівні котушки. Котушки з ліфтів викрали у будинках на вул. Чорновола, 101 та на вул. Юрія Липи, 20. Про це сьогодні, 12 лютого, ЗІК повідомила прес-служба Львівської міської ради.
«Минулого тижня пошкодили ліфти у кількох будинках у Львові на вул. Мазепи та на вул. Лінкольна. Комунальні підприємства скерували заяви у райвідділ міліції, але жодного порушника не затримали», – повідомив заступник начальника відділу житлово-комунального господарства Шевченківської районної адміністрації Львова Юрій Тацій.

Найбільше крадіжок у районі зафіксували минулоріч восени. У період з кінця вересня до листопада гальмівні котушки викрали у 12 ліфтах будинків Шевченківського району. Пропри постійні звернення районної адміністрації до правоохоронців, жодного зловмисника й досі не затримали.

Довідка ЗІКу.

За фактами нищення ліфтів у Львові, які правоохоронні органи зафіксували минулого, 2007 року та цьогоріч, до суду передали лише одну справу. Правоохоронці досі не знайшли жодного зловмисника.

Практично щотижня правоохоронні органи Львова повідомляють про нищення ліфтів у житлових будинках. Найбільше таких випадків зафіксували у Франківському та Сихівському районах Львова. Часто зловмисники викрадають із ліфтів гальмівні котушки, вартість однієї такої котушки становить 250 тис. грн. Як повідомили кореспондентові ЗІКу у прес-службі Львівської міської ради, за фактами нищення ліфтів до суду передали лише одну справу з Франківського району. Правоохоронні органи Львова досі не знайшли жодного зловмисника.

ЗІК

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас