Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
09/01/08

Вкладникам Ощадбанку СРСР виплачуватимуть гроші через 3 дні з дати внесення їх до реєстру

8 січня, відбулася робоча нарада міністра фінансів України Віктора Пинзеника з головою правління ВАТ "Державний ощадний банк України" Анатолієм Гулеєм щодо організації роботи з повернення грошей вкладникам Ощадбанку СРСР, на якій обговорювався механізм повернення знецінених вкладів населенню та відповідний проект урядової постанови. Про це повідомила прес-служба Кабінету Міністрів України.

За словам міністра фінансів, планується, що виплати громадянам здійснюватимуться через три дні з дати внесення до "Реєстру вкладників заощаджень громадян" шляхом зарахування на поточний або депозитний (вкладний) рахунок (за вибором вкладника).

Постанову Кабінету Міністрів України про виплату компенсацій планується ухвалити на урядовому засіданні 9 січня.

Керівник ВАТ "Державний ощадний банк України" поінформував міністра фінансів про те, що в Ощадбанку вже розпочала роботу "гаряча телефонна лінія" для інформаційної підтримки вкладників Ощадбанку колишнього СРСР. За словами Анатолія Гулея, отримати консультації з приводу повернення заощаджень можна за телефоном 8-800-501-34-10.

Також у кожному регіональному управлінні Ощадбанку відкрито свою "гарячу лінію" для запитань щодо компенсаційних виплат. Лінії працюють у робочі дні (з понеділка по четвер з 9:00 до 18:00 та в п’ятницю з 9:00 до 16:45).

Керівник Ощадбанку також запевнив міністра фінансів, що у разі виникнення проблем з якістю обслуговування населення в установах Ощадбанку кожний громадянин може звернутися до нього особисто у робочі дні з 8:30 до 9:30 за телефоном 8 (044) 289-22-32.

Віктор Пинзеник закликає співгромадян не створювати черги та не хвилюватися.

"Уряд ретельно та ґрунтовно взявся за повернення вкладів. Реєстрація вкладників не обмежена термінами, а гроші на повернення знецінених заощаджень закладені у Законі "Про Державний Бюджет України на 2008 рік", - підкреслив міністр фінансів.

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас