Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
07/08/07

ЄБРР та КРЕДОБАНК продовжують тісну співпрацю

У рамках програми мікрокредитування з 6 по 9 серпня Європейський банк реконструкції і розвитку проводить навчання кредитних експертів нових відділів мікрокредитування двох філій КРЕДОБАНКУ -- Донецької та Тернопільської.

Участь у програмі з мікрокредитування КРЕДОБАНК бере з 2006 року. Наприкінці минулого року почали працювати три точки продажу (Львів, Сімферополь, Миколаїв), з травня цього року відкрито ще дві(Харків та Хмельницьк). Загалом за спрощеною технологією мікрокредитування працює 18 кредитних експертів. Розвиваючи цю програму до кінця року КРЕДОБАНК планує відкрити ще 7 точок продажу в семи областях України, де буде працювати 28 експертів.

Нагадаємо, що наприкінці минулого місяця ЄБРР вийшов зі статутного капіталу КРЕДОБАНКУ, продавши свою частку акцій (28,25) найбільшому польському банку РКО ВР. Проте тісну співпрацю ВАТ «КРЕДОБАНК» продовжує і надалі по впровадженню Програми мікрокредитування. ЄБРР вибрав КРЕДОБАНК одним з шести найнадійніших банків до програми мікрокредитування та скерував групу консультантів, які допомагають впроваджувати технології.

Новим підтвердженням співпраці ЄБРР та КРЕДОБАНКУ є переговори про надання масштабної кредитної лінії для фінансування малого та середнього бізнесу за спрощеною системою, яку впроваджує ЄБРР в Україні.

«Сьогодні в Україні малий та середній бізнес є важливим сегментом розвитку економіки, який зможе забезпечувати в державі від 50 до 90 відсотків рівня зайнятості, надходжень до бюджету, створення валового внутрішнього продукту.

Розвиток малого підприємництва, перш за все, вимагає інвестування коштів. Отже, доступ до дешевих та швидких кредитних ресурсів є одним із основних чинників, які дають поштовх розвитку підприємництва», -- наголошує начальник управління мікрокредитування ВАТ «КРЕДОБАНК» Володимир Кізима.

За рахунок спрощення існуючих процедур, банк зміг оптимізувати процес видачі мікрокредитів. Завдяки цьому частка мікрокредитів в кредитному портфелі банку зросла за останній рік в десять разів.

ВАТ «КРЕДОБАНК»

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас