Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
30/08/13

Янукович не їздив "магістраллю" Львів-Тернопіль

Президент України Віктор Янукович заявив, що в Україні в 2014 р. почнеться повне оновлення всіх міських та магістральних доріг. Про це Янукович заявив в інтерв'ю українським телеканалам, яке було показано на каналі "1+1".

"2014 стане роком, коли ми почнемо оновлювати міські дороги. У всіх областях. Не припиняючи оновлювати магістральні. На Заході дороги кращі, ми готувалися до Євро ... на Сході гірші, по Півдню потрібно зробити два коридори", - заявив Янукович. Очевидно, Президент жодного разу не їхав, наприклад, дорогою Львів-Тернопіль.

У той же час головною причиною поганого стану українських доріг Янукович назвав дозвіл ввозити важкий транспорт на територію України. "Велика помилка - почали возити 50 т... і розбили наші дороги. Наші дороги до цього не готові були".

Раніше повідомлялося, що "Укравтодор" в 2014 році планує відремонтувати 7,7 тис кілометрів автодоріг загального користування на суму близько 5 млрд грн.

"Ми підготували пропозиції на рахунок ремонту комунальних вулиць і доріг на 2014 рік, на даний момент вони підготовлені вже і обробляються в Кабінеті міністрів. Ці пропозиції передбачають ремонт комунальних вулиць і доріг у всіх регіонах України, на це планується направити до 5 млрд грн", - сказав глава "Укравтодора" Євген Прусенко.

Він також заявляв, що необхідно провести капітальний ремонт на 90% автодоріг, щоб привести їх в належний стан.

"За якістю дорожнього покриття більше 53% наших доріг не відповідають сучасним вимогам. Ми ліквідовуємо ями, інші небезпечні руйнування і деформації. Але для того, щоб привести дороги в той стан, який чекають українці, необхідно провести на 90% дорогий капремонт, вартість якого на прикладі відремонтованої траси Київ-Житомир складає близько 20 млн грн за один кілометр. Капремонт на сьогодні необхідний 145 тис. українських доріг. За всі роки незалежності зараз стан наших доріг дійсний важкий. Частина доріг не ремонтувалася по 2-3 міжремонтних термінів (30-40 років). Щоб привести мережу в нормальний стан необхідно вийти на нормативні міжремонтні терміни. Тобто кожен дорога повинна капітально ремонтуватися один раз в 12-15 років. У перерахунку на річні обсяги - це близько 15 тис. км., які необхідно ремонтувати щорічно", - підкреслив чиновник.

У липні Віктор Янукович доручив міністрові інфраструктури Володимиру Козаку прискорити роботи по ремонту автомобільних доріг. Про це повідомив РБК-Україна .

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас