Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
30/08/13

Сколівська, Старосамбірська і Радехівська міськради будуть без генпланів

29 серпня відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань регулювання земельних відносин, адміністративно-територіального устрою, планування території, архітектури та будівництва Львівської обласної ради. Під час засідання депутати розглянули та обговорили проблемні питання, які виникли у ході реалізації Програми розроблення містобудівної документації у Львівській області .

На виконання Програми в обласному бюджеті цьогоріч передбачено 1 млн грн. Для того, щоб ці кошти були освоєні, органам місцевого самоврядування, яким були розподілені на початку року кошти з обласного бюджету згідно з Програмою, потрібно було передбачити у місцевих бюджетах кошти на співфінансування робіт із виготовлення генеральних планів населених пунктів.

За інформацією управління архітектури, містобудування та інфраструктурних проектів Львівської обласної державної адміністрації, у зв’язку з невиконанням цього пункту Сколівською, Радехівською і Старосамбірською міськими радами виникає загроза невикористання коштів, які виділені у 2013 рік на виконання обласної програми.

Сколівська міська рада у своєму листі написала, що вона відмовляється від коштів, оскільки не має у своєму бюджеті співфінансування.

Старосамбірській міській раді надано тиждень для підтвердження про наявні власні кошти.

Натомість Радехівська міська рада, як поінформував її представник, лише збирається починати роботи, і виникає загроза, що вона не встигне виконати усіх етапів робіт, передбачених процедурою, а відповідно, освоїти кошти.

Тому комісія перерозподілила кошти між іншими органами місцевого самоврядування, які підтвердили виконання робіт із розроблення генеральних планів населених пунктів.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас