Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
29/08/13

Україні потрібні європейські стандарти життя і співпраця з Росією - Рибак

Голова Верховної Ради Володимир Рибак упевнений, що Україна та Росія знайдуть взаєморозуміння і залишаться стратегічними партнерами.

"Я думаю, що Україна як суверенна держава має право обирати свій шлях розвитку. Нам потрібні європейські стандарти життя і нам потрібно все зробити, щоб співпрацювати зі своїм стратегічним партнером Росією", - заявив В.Рибак двом телеканалам та агентству "Інтерфакс-Україна" в Києві в четвер, відповідаючи на запитання агентства, як розвиватимуться українсько-російські відносини у разі, якщо Україна підпише угоду про асоціацію з ЄС, та чи залишиться вона стратегічним партнером Росії.

Спікер парламенту висловив упевненість, що непорозуміння, які іноді виникають у відносинах між Україною та Росією, буде вичерпано.

"Я упевнений у тому, що ми знайдемо підходи щодо основних напрямів, а всі непорозуміння, які виникають, вони й раніше були. Я не бачу тут нічого страшного", - сказав В.Рибак.

"Сьогодні необхідно розглядати російсько-українські відносини через продовження постійного діалогу, постійних зустрічей", - зазначив він.

В.Рибак повідомив, що у Верховної Ради є домовленість із Державною думою 31 жовтня провести в Дніпропетровську зустріч депутатів, представників урядів України та Росії і розглянути питання відносин в економічній сфері між двома державами. На його думку, гострі кути в українсько-російських відносинах необхідно обходити.

"Не можна сьогодні в міждержавних відносинах робити різкі випади, адже навіть із сусідами (у будинку - ІФ), з якими ми живемо, ми намагаємося жити дружно", - сказав він.

"Є велика держава Росія і є велика держава Україна, найбільші держави в Європі. Є зовнішня політика однієї, є зовнішня політика іншої держави, і кожна держава розглядає свої питання з погляду вигоди для свого населення", - наголосив В.Рибак.

Він зазначив, що Україна у своїх діях виходить із вигоди своїх громадян.

"Я думаю, ми врешті-решт знайдемо взаєморозуміння", - сказав спікер парламенту.


Інтерфакс-Україна

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас