Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
29/08/13

Росія панічно боїться європейського вибору України

Росія ніколи не виступала проти "європейського вибору" України і не перешкоджає підписанню угоди про асоціацію з ЄС. Про це заявив представник Міністерства закордонних справ Росії Олександр Лукашевич, повідомила прес-служба МЗС РФ.

Так, в офіційній відповіді МЗС РФ на питання ЗМІ про висловлювання представників Європейської комісії (ЄК) щодо перспектив відносин України і країн-членів Митного союзу (МС) Лукашевич заявив: "Нас здивувало, що в останні дні відразу кілька високопоставлених чиновників Єврокомісії (високий представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки ЄС Кетрін Ештон та член Єврокомісії Штефан Фюле) стали звинувачувати нашу країну ледь не в шантажі України, прагненні змусити її вступити в МС, а потім і в створюваний Євразійський економічний союз (ЄАЕС)... Хотіли б підкреслити, що на відміну від політиків з ЄС, що не стомлюються критикувати будь-які прояви інтересу наших сусідів до євразійської економічної інтеграції, ми ніколи не виступали проти "європейського вибору" України", - заявив Лукашевич.

Крім того, він підкреслив, що в декларації про Євразійську економічної інтеграції від 11 листопада 2011 р. Президенти Росії, Білорусі і Казахстану по суті зафіксували і "європейський вибір".

Лукашевич також зазначив, що проект угоди Україна - ЄС, який не так давно був оприлюднений, не містить реальних вигод для України, а веде до деіндустріалізації української економіки.

"Очевидно, що в короткостроковій і середньостроковій перспективі населення України чекають дуже важкі часи: доведеться ще тугіше "затягнути пояси", жити в умовах стрімко зростаючого безробіття, погіршення торговельного та платіжного балансу країни", - заявив Лукашевич.

Він зазначив, що вступ в силу положень УА про вільну торгівлю України з ЄС призведе до суттєвого погіршення умов взаємної торгівлі між Україною і країнами-членами МС.

Лукашевич також зазначив, що в Брюсселі всупереч будь-яким аргументам продовжують вважати і переконувати інших у тому, що подальший сценарій розвитку торгово-економічних відносин України і країн МС залежить виключно від доброї волі Росії.

"Ми не нав'язуємо Україні рішень, їх українське керівництво і український народ повинні прийняти самостійно", - заявив Лукашевич.

Нагадаємо, в листопаді у Вільнюсі відбудеться саміт Східного партнерства, на якому очікується підписання угоди про асоціацію між Україною і ЄС. Політична риторика керівництва країни останнім часом була підкреслено проєвропейською, хоча на словах від співпраці з МС Україна теж не відмовляється.

РБК-Україна

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас