Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
29/08/13

Антикафе у Львові: тут продають найдорожче - час

Доки львівські ресторатори за допомогою чудернацьких вивісок намагаються привернути до себе увагу клієнтів, у центрі обласного центру успішно функціонує єдине тутешнє антикафе. Що це таке? Це нова атракція розважального бізнесу. Тут ви зможете скуштувати печиво, цукерки, напої, пограти в ігри з іншими відвідувачами, скористатися WI-FI, переглянути фільми і так далі. І це все безкоштовно. Хоча є одне «але»: щоб скористатися всіма безкоштовними послугами, потрібно заплатити не за їжу та напої, а з час, проведений у цьому антикафе.

Така мода прийшла до Львова із столиці. Щоправда, наш аналог таких закладів дещо вирізняється: працює цілодобово та й за нижчі ціни. Перша година перебування у столичному антикафе коштує 30 грн, а у львівському 20 гривень ( у Донецьку - така ж оплата). Ціна за наступні години аналогічна – по 15 грн. Хіба щоу львівському закладі нічні посиденьки коштуватимуть лише 10 гривень за годину.

Крім вже згаданих послуг, у цьому антикафе можна скористатися нетбуками й стаціонарними комп’ютерами, є мольберти, де можна малювати, а також різні журнали для читання. За додаткову вартість можна купити собі так звані «снеки», роздрукувати або ксерокопіювати, зателефонувати закордон.

Також тут проводять конференції, презентації, літературні вечори, лекції, кіноперегляди, майстер-класи. Щовівторка влаштовують турніри з «Мафії», а щочетверга - зі Scrabble.

Єдине табу у цьому закладі – алкоголь. Засновники позиціонують себе та відвідувачів закладу як інтелектуалів, тому спиртні напої тут заборонені.
За словами арт-директора закладу Наталі Яреми-Семкулич, це місце для вільних людей, тут немає обмежень, окрім розпивання алкоголю.

Один з клієнтів приніс у антикафе домашні капці, бо йому тут добре, як вдома.
«Мені тут дуже-дуже подобається. Хороша атмосфера, цікаво та приємно», - розповідає студентка Христина Романів, яка часто навідується у цей заклад.

Але, як то кажуть, не без ложки дьогтю у бочці меду.

«По-хамськи себе поводять деякі адміни в антикафе. І це викликає величезне обурення. Виникло непорозуміння між одним з адміністраторів і моєю нареченою. І це непорозуміння переросло в конфлікт, який завершився тим, що нам заборонили перебувати у цьому закладі. Адміністратори пояснюють своє рішення тим, що ми з моєю нареченою начебто неадекватно поводилися, знайомлячись з відвідувачами і заважаючи їм відпочивати. Ці звинувачення безпідставні, наша поведінка цілком гречна, ніхто з відвідувачів не має до нас жодних претензій!», - поскаржився автору цих рядків Віталій Карпець.

Марта Кобринович

Щоденний Львів

Коментарі  
Анна[13.08.29 16:10]
Экскурсии во Львов http://l-travel.com.ua/

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас