Архів новин

Антикафе у Львові: тут продають найдорожче - час

Доки львівські ресторатори за допомогою чудернацьких вивісок намагаються привернути до себе увагу клієнтів, у центрі обласного центру успішно функціонує єдине тутешнє антикафе. Що це таке? Це нова атракція розважального бізнесу. Тут ви зможете скуштувати печиво, цукерки, напої, пограти в ігри з іншими відвідувачами, скористатися WI-FI, переглянути фільми і так далі. І це все безкоштовно. Хоча є одне «але»: щоб скористатися всіма безкоштовними послугами, потрібно заплатити не за їжу та напої, а з час, проведений у цьому антикафе.

Така мода прийшла до Львова із столиці. Щоправда, наш аналог таких закладів дещо вирізняється: працює цілодобово та й за нижчі ціни. Перша година перебування у столичному антикафе коштує 30 грн, а у львівському 20 гривень ( у Донецьку - така ж оплата). Ціна за наступні години аналогічна – по 15 грн. Хіба щоу львівському закладі нічні посиденьки коштуватимуть лише 10 гривень за годину.

Крім вже згаданих послуг, у цьому антикафе можна скористатися нетбуками й стаціонарними комп’ютерами, є мольберти, де можна малювати, а також різні журнали для читання. За додаткову вартість можна купити собі так звані «снеки», роздрукувати або ксерокопіювати, зателефонувати закордон.

Також тут проводять конференції, презентації, літературні вечори, лекції, кіноперегляди, майстер-класи. Щовівторка влаштовують турніри з «Мафії», а щочетверга - зі Scrabble.

Єдине табу у цьому закладі – алкоголь. Засновники позиціонують себе та відвідувачів закладу як інтелектуалів, тому спиртні напої тут заборонені.
За словами арт-директора закладу Наталі Яреми-Семкулич, це місце для вільних людей, тут немає обмежень, окрім розпивання алкоголю.

Один з клієнтів приніс у антикафе домашні капці, бо йому тут добре, як вдома.
«Мені тут дуже-дуже подобається. Хороша атмосфера, цікаво та приємно», - розповідає студентка Христина Романів, яка часто навідується у цей заклад.

Але, як то кажуть, не без ложки дьогтю у бочці меду.

«По-хамськи себе поводять деякі адміни в антикафе. І це викликає величезне обурення. Виникло непорозуміння між одним з адміністраторів і моєю нареченою. І це непорозуміння переросло в конфлікт, який завершився тим, що нам заборонили перебувати у цьому закладі. Адміністратори пояснюють своє рішення тим, що ми з моєю нареченою начебто неадекватно поводилися, знайомлячись з відвідувачами і заважаючи їм відпочивати. Ці звинувачення безпідставні, наша поведінка цілком гречна, ніхто з відвідувачів не має до нас жодних претензій!», - поскаржився автору цих рядків Віталій Карпець.

Марта Кобринович

Щоденний Львів

Анна[13.08.29 16:10]
Экскурсии во Львов http://l-travel.com.ua/

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут