Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
29/08/13

Екс-суддя Зварич бореться за славу Гітлера-письменника

Екс-суддя Зварич дописав свою першу книгу "Mein Kampf in Ukraine". Презентація через 2 тижні. Колишній суддя зі Львова Ігор Зварич, засуджений за хабарництво, написав книгу " Mein Kampf in Ukraine". Про це повідомляє "Сегодня". Книга буде презентована у вересні, на форумі видавців у Львові. Вона надійде в продаж за ціною приблизно в 70 гривень.

Як зазначили у видавництві, мова йде про першу частину трилогії, яку вирішив написати Зварич. Повна назва - "Mein Kampf in Ukraine. Книга перша. Суддя-Комуніст". Колишній суддя раніше заявив, що вона являє собою "шокуючу правду про невідому більшості стороні судової системи в Радянському Союзі і Україні з вуст колишнього комуніста, голови апеляційного суду".

Ігор Зварич , справа якого кілька років тому отримала великий резонанс на Україні, був головою Львівського апеляційного адміністративного суду. У хабарництві його викрили в 2008 році. Тоді, після кількох місяців спостереження за головою ЛААС з боку правоохоронних органів, в його кабінеті, а також у кабінетах деяких інших львівських суддів було проведено обшуки. У результаті було вилучено коштів на загальну суму в мільйон доларів і два мільйони гривень (основна частина була знайдена у Зварича).

Сам він стверджував , що знайдені в кабінеті гроші були так званими "посівними". "У кабінеті зібралося те , що "посівали" за українською традицією в новому приміщенні, нам дарували багато образів і "засівали" грошима", - заявляв суддя.

У ході слідства у ЗМІ також потрапила інформація, що голова ЛААС влаштовував на робочому місці сексуальні оргії. Відбувається було знято "оперативної камерою", коли за суддею вели спостереження у справі про хабарі . За словами джерела в прокуратурі, суддя примушував до сексу підлеглих і відвідувачок . Один із записів, як зазначалося, відобразила" сеанс любовних забав з підлеглою на тлі трансляції телезвернення президента до українського народу".

Після затримання Зварич деякий час проходив лікування в клініці, втік звідти, був оголошений у розшук і в підсумку знову затриманий. За вироком, винесеним в 2011 році, він отримав десять років в'язниці з конфіскацією майна.

Нагадаємо, екс-суддя Ігор Зварич почав писати книгу про важку долю корупціонера, коли тільки потрапив у колонію. "Він у неї розповідає про систему українського правосуддя через призму однієї людини. Не вказуючи гучних прізвищ, він опише, як впливають на окремо взятого суддю колеги, до чого все це призводить, як проплачуються гроші за судові справи. Зараз йде робота над анотацією, книга буде українською мовою, на 80% вона вже готова, закінчена буде до кінця травня. Усього близько 300 сторінок" - розповів джерело в Менській колонії, де Зварич відбуває свій термін.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас