Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
29/08/13

Українська «Белла-балерина» ліпша за американську – художник Валерія Соколова

Українське видання дитячої книжки «Белла-балерина», яке вийшло у «Видавництві Старого Лева» (Львів), подобається більше її художниці-ілюстратору Валерії Соколовій, ніж аналогічне американське видання. Про це Валерія Соколова, яка народилася і навчалася у Львові, але вже 22 роки мешкає і працює в Нью-Йорку, розповіла на прес-конфренції у Львівському прес-клубі.

За словами американської художниці, в Україні «Белла-балерина» вийшла більшим форматом і її обкладинка, виконана в осінніх львівських кольорах, є привабливішою, ніж червоно-динамічна американська. Крім того, аглійський текст, на думку Валерії Соколової, є більш пласким і одномірним, ніж український. В українському варіанті ілюстрації максимально відповідають оригіналу, наголосила художниця.

Валерія Соколова розповіла, що за ілюстрування «Белли–балерини» - історії про песика з коротколапої породи, який мріяв стати балериною і вийшов на сцену, вона взялася після безуспішних піврічних спроб її американського колеги зробити ескізи до цього видання. Головною проблемою художника була творча незмога уявити – як песик може бути балериною, вважає Соколова.
Впоратися із завданням Валерії Соколовій допомогло «перевтілення в песика», зізналася художниця. «Це – як відчуття актора перед виходом на сцену. Після цього ескізи пішли дуже швидко. В якомусь сенсі вийшла автобіографічна книга »,- сказала вона.

Наступна ідея, яку планує втілити у Львові Валерія Соколова, – написати і проілюструвати казочку про мишенятко, яку розповідав ій батько.

Загалом Валерія Соколова проілюструвала понад 50 книжок. Найбільша - вийшла у видавництві «Голденбукс» зі 102-ма сторінками ілюстрацій. Книжка перекладена 15-ма мовами.

Довідка
Валерія Соколова – американська ілюстраторка українського походження. Живе в Нью-Йорку, де викладає в університеті та продовжує кар’єру ілюстратора. Член Спілки дизайнерів Білорусі, Таджикистану та Росії. Пише ікони для монастирів міста Бостона та на замовлення. Очолює Art Club в університеті, працює арт-директором журналу найкращих студентських робіт Аntheon Magazine.
Серед клієнтів ілюстраторки – Walt Disney Company. У 1995 році ілюстрації художниці використані для рекламного ролику відкриття парків Walt Disney у Франціі.
Валерія Соколова співпрацює з відомими дитячими журналами Америки. Не тільки ілюструє книжки, а й пише казки та оповідання для малят.
«Белла-балерина» – одна з найвідоміших робіт Валерії Соколової (текст казки для дітей 4-6 років написала Лаура Еймі Гарн). Її американський варіант було названо однією з найкращих книжок-картинок на Голлівудському та Лондонському книжкових ярмарках. Українською текст переклала Катерина Міхаліцина.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас