Архів новин

Чотири законопроекти у Верховній Раді не скасували пенсійну реформу

У Верховній Раді виносилися на голосування вже аж 4 законопроекти, які стосувалися скасування пенсійної реформи.

Три законопроекти (авторства комуністів, ВО «Батьківщина» і позафракційного депутата Сергія Міщенка) були аналогічними за змістом в тій частині, що стосувалася встановлення пенсійного віку 60 років для чоловіків і 55 років для жінок, за умови наявності страхового стажу не менше 15 років. Також автори цих законопроектів пропонували встановити мінімальний розмір пенсії за віком за наявності у чоловіків 25 років, а у жінок 20 років страхового стажу.

Четвертий законопроект, авторства позафракційного Володимира Литвина, по суті був націлений не так на відміну пенсійної реформи, як на пом’якшення наслідків її окремих положень. Зокрема, Литвин пропонував перейти на поетапне підвищення величини страхового стажу, необхідного для призначення пенсії за віком у мінімальному розмірі.

Жоден з цих законопроектів не здобув підтримки більшості народних депутатів і для результативного голосування опозиційним фракціям, КПУ і позафракційним депутатам кожного разу не вистачало лише кілька голосів.

Причому, під час голосування за законопроект Сергія Міщенка не голосували 3 депутати ВО «Батьківщина» і 4 депутати ВО «Батьківщина» були відсутні, а також були відсутні 7 депутатів партії «УДАР» і 1 депутат ВО «Свобода».

Такі результати моніторингу роботи Верховної Ради, проведеного ГМ "Опора".

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут