Архів новин

Щоденники і зошити для школярів, забруднені політичною символікою

Перед початком навчального року в столиці торгують шкільними товарами з політичною символікою. В основному через інтернет можна купити щоденники з Юлією Тимошенко, ручки з символікою Комуністичної та Соціалістичної партії, зошити з логотипом Партії регіонів чи портретами Леніна і Сталіна.

"Продаються шкільні щоденники з Юлією Тимошенко, в наявності залишилося тільки два!" , - пишуть в оголошенні на одному із сайтів безкоштовних оголошень. "Їх буквально розмели перед початком навчального року, так що можете не встигнути. Одні кажуть, що картинка красива, інші беруть на сувеніри. Є ще ручки з Соцпартією, вони теж добре йдуть, не хочете купити?" , - розповіла автор оголошення. За щоденник, на обкладинці якого Юлія Тимошенко на мотоциклі, просять всього 5 грн - утричі дешевше звичайних .

Ручки з символікою Соцпартії та КПУ коштують 3 грн, а зошита в клітинку на 12 аркушів з лого Партії регіонів - 5 грн. ( звичайні зошити можна купити за 3.50 грн). Також в інтернеті є і зошити із зображенням Сталіна і Леніна. Торік вони викликали неймовірне обурення. Цього року вони подешевшали. В інтернет-магазинах їх пропонують купити з 30% знижкою. Раніше лідери СРСР йшли по 8.43 грн, зараз за них просять 5,91 за 48 аркушів. Їх вільно можна купити в інтернет - магазинах і на Петрівці. Щоправда, продавці на ринку говорять, що такі зошити користуються попитом більше у студентів і людей старшого віку. "Одні купують заради приколу, мовляв, подарую одному, а є шанувальники комуністичної ідеології. Одна бабуся прийшла і купила десять штук, довго торгувалася, каже - потрібно для партосередку" , - розповів продавець Андрій Яценко.

У школах не дуже задоволені тим , що діти приносять в класи канцтовари з символікою . "Будь-які зображення і малюнки відволікають дітей від навчання. Цього року для нашої школи замовив звичайні щоденник , у яких на обкладинці, крім міста, номери школи, класу, імені та прізвища учня, немає ніякої символіки і картинок" , - каже директор київської школи № 170 Віктор Заболотний. Але психолог Олег Покальчук впевнений: дітям все одно. "Вони домальовують політикам вуса і ріжки . Така канцелярія - швидше спроба впливати на батьків" .

Newsru.ua

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут