Архів новин

Садовий і "Львівобленерго" домовилися: мешканці будинку на Варшавській, 136 платитимуть за побутовим, а не за промисловим тарифом

Міський голова Львова Андрій Садовий сьогодні зустрівся з мешканцями будинку №136 з вулиці Варшавської, якому ПАТ "Львівобленерго" з 2007 року 21 (!) раз відмикало електроенергію за борги. На зустріч до міського голови також було запрошено усіх керівників відповідних структур і компаній, які мають спільно вирішити проблемне питання – електропостачання будинку. Як розповів міський голова Львова Андрій Садовий, ситуація справді складна, бо будинок архбудконтроль прийняв в експлуатацію не належним чином. За словами міського голови, віднині за тиждень підрядник і забудовник між собою повинні оформити усі необхідні документи, подати увесь пакет документів у «Львівобленерго».

«Львівобленерго» має надати усі свої дозвільні документи, щоб мешканці почали платити за цінами споживачів. Бо сьогодні будинок обслуговується як будівельний майданчик. Це нонсенс. Це прогалини законодавства, бо якщо архбудконтроль приймає будинки в експлуатацію, то мають бути обов’язковими позиції «Львівобленерго», «Львівтеплоенерго», «Львівводоканалу». Я дав доручення підготувати листа до керівника архбудконтролю України, щоб унеможливити такі проблеми в подальшому. Я переконаний, що питання мешканців по вулиці Варшавській, 136, у вересні має бути вирішене повністю», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Учора мешканці будинку прийшли до міського голови після того, як ПАТ "Львівобленерго" на прес-конференції у Львівському прес-клубі повідомило, що 21-й раз знеструмлює будинок на вулиці Варшавській, 136 через неналежну оплату електроенергії - за заниженим тарифом як для будівельного майданчика, а не житлового будинку. Завдяки співпраці органів місцевого самоврядування і «Львівобленерго», електропостачання в будинок вчора було відновлено.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут