Архів новин

8 тисяч роздрібних продавців алкоголю і тютюну на Львівщині "оздоровлюватимуть" бюджет, але не мешканців

Фахівці Міндоходів перевірили у Львівській області 64 суб’єкти господарювання, які здійснюють гуртову і роздрібну торгівлю алкогольними напоями і тютюновими виробами. Застосовано фінансові санкції на загальну суму 460 тис. гривень. За січень-липень 2013 року на Львівщині видано 7 767 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, анульовано 912, призупинено дію 731 ліцензії.

Надходження до місцевого бюджету плати за ліцензії на право гуртової торгівлі, експорту (імпорту), виробництва спирту, роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами становлять 27,4 млн. гривень. За 7 місяців 2013 року надходження акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів до загального фонду Державного бюджету на Львівщині становлять 20,24 млн. гривень.

З цього інформаційного повідомлення прес-служби ГУ Міндоходів у Львівській області неможливо хіба що довідатися, чи одержують ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями виробники і продавці різних місцевих настоянок і "самогонок" у львівських ресторанах.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут