Архів новин

Україна вільно торгуватиме з ЄС і силоміць - з ЄврАзЕС

Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час виступу на сьогоднішньому засіданні уряду наголосив, що поява Митного союзу Росії, Білорусі і Казахстану уряд України сприймає як реальність, в якій треба працювати, повідомляє кореспондент УНН.

"Те, що з 1 січня 2015 року це об’єднання вийде на вищий рівень інтеграції і суб’єктом співробітництва стане Євразійський економічний Союз, ми також сприймаємо як об’єктивний фактор економічних відносин. І тому вже зараз влада і бізнес України енергійно пристосовують свої дії до того, щоб у взаємній торгівлі з ЄврАзЕС не було ніяких перепон", - наголосив очільник уряду.

"Отже, і те, що після підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом Україна утворить зону вільної торгівлі з ЄС – так само треба сприймати як реальність. Я неодноразово наполягав і наполягаю на тому, що ці інтеграційні проекти не треба протиставляти. Навпаки, треба напрацьовувати оптимальні шляхи взаємодії", - додав М.Азаров.

Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час виступу на засіданні уряду наголосив, що, "в інтересах взаємовигідної співпраці" Україна готова поступово приєднуватись до окремих угод, які діють у Митному союзі. За словами Азарова, це буде робитися для того, щоб "оптимізувати торгівельний режим".

"Доручаю Урядовому уповноваженому в Колегії Євразійського економічного співтовариства Віктору Івановичу Суслову разом з російськими колегами визначитися і запропонувати Уряду план дій в цьому напрямі", - наголосив Азаров.

Сьогодні ж прем'єр доручив Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству доходів і зборів і Міністерству закордонних справ, під головуванням віце-прем’єр-міністра Юрія Бойка розробити практичні алгоритми та механізми взаємодії з Митним союзом, та в подальшому - з Євразійським економічним союзом в умовах дії зони вільної торгівлі між Україною і Європейським Союзом.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут