Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
19/08/13

Папа Римський Франциск привітав Україну з 1025-річчям Хрещення Київської Русі

Папа Римський Франциск привітав Україну з 1025-літтям Хрещення Київської Русі. Він надіслав вітальний лист главі Української греко-католицької церкви Святославові Шевчуку, повідомляє прес-служба УГКЦ. Папа зазначив, що навернення Київської Русі до християнства відбулося "в контексті неподіленої Церкви, в якій продовжували розвиватися різні церковні традиції, але в сопричасті між собою".

Цей факт, на його переконання, складає момент відліку для екуменічного діалогу між християнськими співтовариствами, які сьогодні спираються на духовний спадок святого Володимира.

"Святкування 1025-ліття Хрещення Київської Русі доводить, що шлях до повної єдності між всіма учнями Христа - це не розкіш, а глибока потреба, необхідна для послідовного і дієвого проголошення послання Христа, а також для справжнього свідоцтва тієї єдності, про яку просив Христос у Отця, наближаючись до найвищого акту своєї жертовної любові", - говорить Франциск.

Єпископ Риму написав про переконання, що пам'ять про подію хрещення України-Русі стане для УГКЦ новим поштовхом в евангелізації і пастирській діяльності.

Наприкінці Пап Римський висловив надію, що святкування 1025-ліття Хрещення Київської Русі стане часом благодать для всієї української нації і всіх народів: "Хай це святкування стане закликом до справжнього відчуття особистої відповідальності з боку державних установ і кожного зокрема, за прикладом святого Володимира, працювати заради загального матеріального і духовного блага нації; закликом до екуменічної відповідальності, щоб просити у Бога про дар єдності між всіма християнами і самим бути будівельниками цієї єдності; закликом активізувати справу евангелізації і пастирської діяльності в її різних аспектах. Надсилаю Блаженнійшому Святославові, єпископату УГКЦ і всьому святому Божому народу в Україні моє благословення".

Нагадаємо, сьогодні глава УГКЦ Блаженнійший Святослав Шевчук освятив Патріарший собор Воскресіння Христова в Києві. У літургії з нагоди освячення собору взяли участь близько 50 біля єпископів, 670 священиків і, за різними даними, від 15 до 20 тис. греко-католиків з багатьох країн світу.

1025-річчя Хрещення Київської Русі в Україні відзначали 27-28 липня.

Newsru.ua

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас