Архів новин

Міндоходів не пресує "Експрес", - офіційна заява

У зв`язку із суспільним резонансом, який виник навколо газети «Експрес», Міндоходів повідомило, що жодних дій, спрямованих на обмеження можливості компаній, що видають газету, зареєструвати податкові накладні у Єдиному реєстрі податкових накладних, співробітниками Міністерства доходів і зборів України не здійснювалося. На поточний момент підприємства ТзОВ ”Газета Експрес”, ТзОВ ”Експрес Груп”, ТзОВ ”Фонд ”Свобода слова”, ТзОВ ”Експрес Медіа Друк”, ТзОВ ”Експрес Медіа Поліграф” мають можливість безперешкодно зареєструвати податкові накладні у Єдиному реєстрі. Офіційних скарг від цих підприємств до органів Міндоходів не надходило.

Безумовно поважаючи принцип свободи слова, підкреслюємо, що заяви щодо тиску на газету «Експрес» є безпідставними. До посадових осіб чи співробітників цього чи інших ЗМІ з боку Міністерства не висувалося жодних вимог щодо коригування редакційної політики чи взагалі будь-яких інших вимог. Разом з тим наголошуємо, що засоби масової інформації як суб’єкти господарювання нарівні з підприємствами інших галузей мають перед українською державою зобов’язання своєчасно та в повному обсязі сплачувати податки та дотримуватися норм податкового законодавства.

Процес реєстрації податкових накладних у Єдиному реєстрі є достатньо простим та зручним, насамперед, завдяки тому, що позбавляє підприємства від зайвої „паперової” бюрократії. Крім того, реєстрація накладної в Єдиному реєстрі є своєрідним захистом платника від нечесних контрагентів. У цілому, за 7 місяців поточного року зареєстровано 34,57 млн. податкових накладних від 118,5 тис. платників на загальну суму понад 334 млрд. гривень.

У разі виникнення будь-яких технічних питань чи складностей із реєстрацією накладних у реєстрі фахівці Міністерства завжди готові надати необхідну допомогу чи консультацію як особисто, так і за телефоном гарячої лінії 0-800-501-007. Такою є офіційна позиція Міндоходів щодо ситуації, яка склалася навколо газети „Експрес”.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут