Архів новин

У Львові на руїнах синагоги Нахмановича не буде готелю

Постановою Вищого господарського суду України від 30.07.2013 задоволено касаційну скаргу прокуратури Львівської області на рішення господарського суду Львівської області та Львівського апеляційного господарського суду, якими безпідставно відмовлено у скасуванні незаконних рішень Львівської міської ради про розпорядження та використання землями історико-культурного призначення на вул. Федорова, 23/28 у м. Львові, під будівництво готелю з об’єктами інфраструктури.
Позов було подано Єврейською релігійною громадою «Турей Загав» до Львівської міської ради. До участі у справі залучено Кабінет Міністрів України, Міністерство культури України, Управління охорони культурної спадщини Львівської обласної державної адміністрації, Управління охорони історичного середовища Львівської міської ради та інші державні органи.
Прокуратура області вступила у розгляд цієї справи на стадії апеляційного оскарження в інтересах Кабінету Міністрів України, а в подальшому представляла інтереси держави і у Вищому господарському суді України.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут