Архів новин

Європейські зарплати українських IT-фахівців - від 16 до 36 тисяч гривень

Дослідницький центр Міжнародного кадрового порталу hh.ua уклав добірку найбільш привабливих і високооплачуваних вакансій за останній місяць, які могли би зацікавити айтішників. У 2012 році сфера інформаційних технологій посідала другу позицію за кількістю вакансій, опублікованих на Міжнародному кадровому порталі hh.ua, що складало 15% від усіх пропозицій. При цьому на одне місце претендував усього лише один айтішник, а середня зарплата для програмістів була на рівні 15 000 грн. Тож нема нічого дивного в тому, що роботодавці вишукують усе більш вигадливі шляхи, намагаючись зацікавити IT-спеціалістів нематеріальними факторами, такими як: вільний або гнучкий графік, хороший офіс і його вдале розташування, індивідуальні плани розвитку кар’єри і навіть курси англійської мови. Про це свідчать результати проведеного раніше дослідження.

Наприклад, компанія-розробник Web-аналітики з допомогою рекрутингової компанії підшукує Senior Python Developer (Team Lead / Architect) на зарплату від 20 000 до 36 000 грн. Щоб отримати цю посаду, кандидат із досвідом розробки програмного забезпечення не менше п’яти років повинен знати й розуміти не тільки архітектуру, а також вміти працювати з Python, Django и NoSQL. Суттєвим плюсом стане досвід роботи з API соціальних мереж і наявність сертифікатів. За це роботодавець гарантує повну зайнятість з гнучким графіком роботи.

У міжнародну компанію, що розробила такі ігри, як «Кульки: Піратська Сага» і «Ферма 2012», потрібен Senior/ Middle PHP Developer з досвідом роботи 3-6 років. Пропонована зарплата складає від 20 000 до 24 000 грн. Для того щоб успішно пройти співбесіду, кандидат повинен розуміти, що таке OOP і MVC, вміти професійно працювати з MySQL, jQuery и PHP, розбиратись у HTML + CSS + JS и AJAX, вміти користуватися Smarty и Quicky Twig, а також відрізняти Apache от nginx. Роботодавець зі свого боку обіцяє гарні умови роботи, інноваційні проекти і безкоштовні уроки англійської мови. Але це ще не всі «смаколики»: у компанії є своє кафе для співробітників, кімната відпочинку, тренажери, своя футбольна команда, і, що досить важливо, своя парковка. Компанія шукає також і PHP-програміста/веб-розробника на зарплату від 16 000 до 28 000 грн і програміста Python (Java) зі ставкою від 20 000 до 32 000 грн.

Рекрутингова компанія, яка веде пошук професіоналів, підбирає для Sony Pictures Technologies експертів з розробки Web-інтерфейсів (Rock Star Front-end Developer). Пропонована зарплата складає від 24 000 до 48 000 грн. Майбутньому працівнику доведеться створювати високоякісні інтуїтивні інтерфейси для Web-орієнтованих засобів обробки відео (Safari + Chrome). Кандидат має володіти на високому рівні англійською мовою і досвідом роботи з Web-технологіями не менше 5 років, знати глибоко особливості подібних проектів: від архітектури Web-процесів до супровідної документації, — а також досвід управління командою. Потрібен йому також високорозвинений художній смак. І досвід роботи з SQL і базами даних.

А ось у компанію, що спеціалізується на розробці онлайн-ігор (браузерних MMORPG) потрібен талановий Senior Java Developer з досвідом роботи з Java/OOP від 3 років на зарплату від 28 000 до 36 000 грн. Працювати йому доведеться над проектом у жанрі MOBA з елементами RPG. Роботодавець інтригує айтішників масою цікавих завдань, роботою у творчій команді професіоналів і можливістю повної реалізації.

Крім того, є попит і на художників. Компанія-розробник онлайн-ігор шукає провідного художника для роботи над новим проектом, браузерною МОBA грою. Кандидату знадобиться вміння швидко і якісно малювати від руки і на планшеті, а також впевнене володіння графічними 2D пакетами і 3D Max/Maya. Роботодавець спокушає роботою над перспективними проектами в затишному офісі з тренажерами, тенісним столом і настільним футболом.

Після такої інформації, отриманої з бази даних вакансій Міжнародного кадрового порталу hh.ua в Україні в липні-серпні 2013 року, не один українець пошкодував, що свого часу не вивчився на фахівця з інформаційних технологій.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут