Архів новин

Найбільше квартирних крадіжок у Сихівському районі Львова

У Львові є найбезпечнішими за кількістю квартирних крадіжок є Залізничний і Франківський райони. Тут квартирних крадіжок найменше. На другому місці – Галицький і Шевченківський райони, п'ятий – Сихівський. За минулий рік у правоохоронні органи Львова та області надійшло 1701 звернення про крадіжки з приміщення. Із них кожна п’ята – у Львові.

Аналіз 497 заяв від потерпілих про крадіжки з помешкання (100 - у Львові та 397 - в області) дали підстави міліції зробити такі висновки. Перший - у 40 відсотках випадків злодії проникали у помешкання шляхом вільного доступу (через незамкнені двері або відчинені вікна). Другий - злодії підбирали ключі, зламували замки вхідних дверей або пошкоджували двері. Третій - відтискали пластикові вікна і розбивали скло.

У період свят кількість квартирних крадіжок зростає приблизно на 15%, а у період відпусток – на 30%. Якщо брати добову активність, то ситуація така. Перший пік – з 12 до 16 години – у цей період стається близько 25% всіх квартирних крадіжок. Другий пік – з 19 до 23 і третій – з 24 до 3 ночі.

«У Львівській області нохороняється більше 10 тисяч квартир. Тільки за 2012 рік ми прийняли під охорону близько 20% квартир. Тобто йде тенденція до збільшення, адже зараз скоюється багато квартирних крадіжок і на це реагують громадяни, щоби себе забезпечити, вони свої квартири здають під охорону», - розповів Іван Гула, заступник начальника УДСО ГУ МВС України у Львівській області.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут