Архів новин

На Львівщині 1 грудня відкриють новий пункт пропуску “Грушів-Будомеж”

1 грудня 2013 року у Яворівському районі на Львівщині планують відкрити новий міжнародний автомобільний пункт пропуску через державний кордон України -“Грушів-Будомеж”, інформує прес-служба ЛОДА.

"Ця дорога мала бути завершена ще наприкінці минулого року – збудована, спроектована і здана. Пункт пропуску повинен був уже працювати. Однак для того, щоб нарешті завершити цей проект, нам знадобилось втручання глави держави. Віктор Янукович дав особисте доручення керівництву Укравтодору все-таки завершити роботи на цій ділянці, і запустити по ній рух до 1 грудня 2013 року. Сьогодні ситуація перебуває на контролі Львівської облдержадміністрації, і добре, що маємо позитивну динаміку у реалізації цього проекту”, – зазначив голова ЛОДА В. Шемчук.


"Відкриття нового міжнародного автомобільного пункту пропуску через державний кордон України, також дає можливість відремонтувати дороги, які ведуть через Нагачів до Яворова та в напрямку Рава-Руської. На цих ділянках буде замінене дорожнє покриття і виконані необхідні ремонтні роботи, відтак 15 тисяч мешканців які проживають на цій території, і які неодноразово звертались до мене, як до голови ОДА, матимуть можливість їздити цими шляхами”, – додав очільник області.

Начальник служби автомобільних доріг у Львівській області Микола Гнатів зазначив, що першочерговим є ремонт дороги на ділянці Грушів-Яворів.

“Паралельно із відновлення дороги Грушів – Яворів, ми також проводитимемо роботи й на ділянці дороги Грушів – Немирів, на яку із державного бюджету виділено 3 мільйони гривень” – зазначив М.Гнатів.


”Фінансування передбачене у державному бюджеті, проект є у плані, відтак сьогодні є достатньо обігових коштів, щоб ці роботи йшли без зупинок”, – запевнив голова ЛОДА.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут