Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
09/08/13

Нового директора «Шевченківського гаю» шукатимуть по всій Україні

Сьогодні на прес-конференції начальник управління культури Львівської міської ради Ірина Подоляк розповіла про новацію: відкриту всеукраїнську процедуру відбору кандидатів на посаду директора музею архітекстури і побуту у Львові.

«Закон говорить, що директори музеїв призначаються, наприклад, начальником управління культури чи міністром. Тобто конкурсу на цю посаду проводити не потрібно. Ми вважаємо, що така практика є хибною. Для того, аби не порушувати прямих норм закону, ми не говоримо про конкурс на заміщення вакантної посади директора скансена і не вживаємо цього терміну. Ми знайшли інший формат. Я маю всі повноваження, щоб призначити директора, того, я кого я вважаю за потрібне. Але, оскільки музей архітектури та побуту для міста є архіважливим, який стагнує через елементарні фінансові причини , оскільки звільнення Івана Косачевича набуло великого розголосу, то вирішено провести процедуру відбору претендентів на цю посаду.

Як такий відбір буде відбуватися? Всі кваліфікаційні вимоги повинні бути дотримані. Інформація про умови відбору вже розміщена в Інтернеті. Мова йде про всеукраїнський відбір, ми не обмежуємося Львовом. Ця інформація є на всі музейних та культурологічних сайтах.

До 15 вересня включно ми очікуємо отримати на нашу електронну адресу резюме від кандидатів , мотиваційний лист, копії документів та сертифікатів про освіту, а також стратегічний план розвитку установи на 1, 3 та 5 років та два рекомендаційні листи.
18 вересня буде публічна презентація стратегій розвитку музею у конференц-залі скансена. Комісія у складі 7 спеціалістів, прізвища яких ми не розголошуємо, щоб унеможливити тиск на них, визначить кандидатів, які пройдуть далі. Я не буду членом цієї комісії. 20 вересня я проведу співбесіди з кандидатами на вакантну посаду. Якщо мій вибір погодить начальник департаменту гуманітарної політики, то музей отримає нового директора. Якщо ні – то в нас будуть подальші дискусії.

Нового директора музею архітектури та побуту бачу активним, освітченим, розумним, із досвідом проектного менеджменту, знанням іноземної мови. Це може бути людина будь-якого фаху, але вона повинна знати не тільки що робити, але й як це зробити у межах законів», - розповіла Ірина Подоляк.

Нагадаємо, що 27 червня Івана Косачевича офіційно звільнили з посади директора «Шевченківського гаю» через одноразове грубе невиконання службових обов’язків. Причиною цього стало святкування у музеї, під час якого на території скансена продавали алкогольні напої, розкладали відкрите вогнище, заїжджали сторонні автомобілі тощо. Всеукраїнська асоціація музеїв просто неба скерувала лист до ЛМР і Мінкультури з проханням повернути звільненого керівника «Шевченківського гаю» на посаду . Але міська рада на це звернення ніяк не відреагувала.

До речі, Івану Косачевичу, за словами Ірини Подоляк, заборонено брати участь у відборі претендентів на його колишнє крісло. Одна з версій звільнення Косачевича - конфлікт довкола використання норвезьких грантових грошей , наданих на розвиток музею у Львові.

Марта КОБРИНОВИЧ,
для "Щоденного Львова".

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас