Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
09/08/13

36 915 пенсіонерів на Львівщині одержують надбавки до пенсії за особливі заслуги

«Щоденний Львів» повідомляв про те, що головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області відмовилося назвати прізвища (перелік) 899 осіб , яким цьогоріч на Львівщині призначено пенсії за особливі заслуги перед Україною. Про це офіційно запитував Львівський прес-клуб на підставі Закону України «Про доступ до публічної інформації». Таку ж мовчазну відмову Львівський прес-клуб одержав і щодо 9107 осіб, яким на Львівщині у 2012 році було встановлено пенсії за особливі заслуги перед Україною. Отож, громаді відмовлено у праві знати своїх пенсійних героїв поіменно. Тільки – про їхню кількість.

Ось що відповіло ГУ Пенсійного фонду України у Львівській області на наступний інфораційний запит Львівського прес-клубу про кількість пенсіонерів на Львівщині, які одержують пенсії за особливі заслуги перед Україною згідно з чинним законодавством.

«Станом на 01 липня 2013 року у Львівській області 34 605 особам виплачується встановлена згідно із Законом України “Про пенсії за особливі заслуги перед Україною” (далі – Закон) надбавка до пенсії, в т.ч.:
1. Герої України, Герої Радянського Союзу, Герої Соціалістичної Праці та ін. (пункт 1 статті 1 Закону) – 2 003 особи.
2. Ветерани війни, нагороджені орденами та медалями у період бойових дій (пункт 2 статті 1 Закону) – 4 689 осіб.
3. Видатні спортсмени – переможці Олімпійських та Параолімпійських ігор та ін. (пункт 3 статті 1 Закону) – 36 осіб.
4. Космонавти, члени льотно-випробувальних екіпажів літаків (пункт 4 статті 1 Закону) – відсутні.
5. Народні депутати України, колишніх Союзу РСР та УРСР (пункт 5 статті 1 Закону) – 43 особи.
6. Особи, відзначені почесним званням “Заслужений”, нагороджені державними преміями, одним із орденів (пункт 6 статті 1 Закону) – 12 051 особа.
7. Депутати чотирьох скликань обласних, районних, районних у містах, міських рад (пункт 7 статті 1 Закону) – 522 особи.
8. Матері, які народили п’ятеро і більше дітей (пункт 8 статті 1 Закону) – 15 261 особа.

Окрім того, встановлена згідно із Законом надбавка до пенсії, виплачується 2 310 особам, які перебувають на обліку в управлінні пенсійного забезпечення військовослужбовців та деяких інших категорій громадян, в т.ч.:
1. Герої Радянського Союзу – 2 особи;
2. Герої Соціалістичної Праці – 1 особа.
Водночас зазначаємо, що протягом шести місяців 2013 року у Львівській області припинено виплату встановленої згідно із Законом надбавки до пенсії 194 особам (померли, вибули за новим місцем проживання)».

Нагадаємо, що за останні роки – з 2005 до 2012 – кількість пенсіонерів-держслужбовців в Україні збільшилася аж на 40 тисяч. А саме ця категорія найбільше поповнює число тих, хто важкою і плідною працею у службовому кріслі досиджує до особливих заслуг перед Україною, рівень життя більшості населення в якій є найнижчий у Європі, в тому числі і серед пострадянських країн.

Чому в Україні не змінюють у цій частині пенсійне законодавство? Найпростіша відповідь: тому що всі чиновники – і насамперед депутати Верховної Ради – також хочуть бути особливо заслуженими пенсіонерами. І мати великі надбавки до своїх великих пенсій. Незалежно від політичних гасел і декларацій.

Гроші люблять тишу, пенсійні – гробову?...

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас