Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
09/08/13

Путін розчарував росіян

Ставлення росіян до Владіміра Путіна планомірно погіршується з року в рік, показують дослідження соціологів за 14 років його перебування при владі (відлік ведеться з часу його першого прем'єрства при Єльцині в 1999 році). Із 2007 року вдвічі зросла кількість тих, хто оцінює російського лідера "безумовно негативно" - з 10% до 20%. Ну а найсерйозніше поповнилася група "розчарованих" в Путіні: з 9% в 2007-му до 22% нині, пишуть "Ведомости", посилаючись на статистику "Левада-центру" і ВЦВГД.

Згідно з цими даними, найбільш високо діяльність Путіна оцінили в серпні 2008, коли Росія вибила грузинські війська з Південної Осетії. Утім тоді влада зустріла схвалення в цілому. Але факт залишається фактом: якщо тодішньому прем'єру дали максимальну оцінку в 10 балів 24% громадян, а нижче 5 балів - 14%, то нинішнього президента оцінили по максимуму лише 5% респондентів, зате менше 5 балів дали 29%.

Теперішній Валдімір Путін, на думку, росіян, передусім виражає інтереси силовиків (так вважають 40,7% опитаних "Левада-центром"), олігархів (34,6%) і бюрократів (30,3%). Цікаві аналогічні показники по прем'єру Дмітрію Медведєву: найбільше громадян вважає його виразником інтересів оточення Путіна (38,9%), на другому місці, як і у президента - олігархи і банкіри (34,9%), на третьому - бюрократи (26, 1%).

Глава Політичної експертної групи Калачов у коментарі "Газеті" назвав результати опитування "зрізом актуальних стереотипів масової свідомості". "Путін в ньому виражає інтереси силовиків, Медведєв - Путіна і олігархів. Соціального оптимізму в суспільстві не додається", - зробив висновок політолог.

У першій декаді липня московський Центр стратегічних розробок (ЦСР), який свого часу з вражаючою точністю передбачив московські протести, представив доповідь, в якій констатував, що рейтинги влади стабілізувалися, але попит на зміни тепер росте за межами Москви. Цю картину глава центру Дмитрієв назвав "шизофренічною" і навіть такою, що "ламає мозок", писав Forbes.

"Путін повернувся в ролі "якоря" стабільності, але в регіонах все більше і більше людей готові протестувати", - процитував експерта Bloomberg. Дослідження показало, що 63% респондентів, що живуть в регіональних містах-мільйонниках, готові протестувати, якщо постраждають від економічної кризи.

Середня цифра "протестного потенціалу" по Росії склала 43%, а серед москвичів - всього 15%. Дмитрієв підсумував, що російське суспільство дуже нестабільне.

NEWSru

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас