Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
09/08/13

2013-й - рік найбільш резонансних вбивств

Міністерство внутрішніх справ називає чотири найбільш резонансних вбивства на замовлення впродовж останніх п'яти років. Три з них сталися цього року.
«Найбільш резонансними вбивствами, в яких вбачаються ознаки їх вчинення на замовлення за останні п’ять років є: у 2011 році вбивство голови партії Промисловців та Підприємців України Олександра Коробчинського; у 2013 році вбивство директора ДП «Готельний комплекс Феофанія» Юрія Фоміна, вбивство Сімеїзського селищного голови Кирила Костенка, вбивство Феодосійського міського голови Олександра Бартенєва», – повідомило МВС на запит Тиждень.ua.

Як відомо, політик і бізнесмен, екс-кандидат у мери Одеси Олександр Коробчинський був убитий в центрі Одеси увечері 5 січня 2011 року, коли виходив із дружиною з машини. Міліція порушила кримінальну справу за ч.1 ст.115 Кримінального кодексу (навмисне вбивство). Згодом правоохоронці висували основними версіями його вбивства конфлікти, пов'язані з його комерційною діяльністю.

Директора ДП «Готельний комплекс Феофанія» Юрія Фоміна застрелили 1 лютого в Подільському районі Києва. Міліція розглядає три основні версії: замовне вбивство через його професійну діяльність, замовне вбивство через його підприємницької діяльності та замовне вбивство, причиною якою є помста.

Мера Сімеїза Кирила Костенка застрелили 26 лютого поблизу власного будинку в автомобілі. Слідство пов’язує причину його вбивства з професійною діяльністю та земельними питаннями.

Мера Феодосії Олександра Бартенєва застрелили у ніч на 27 липня у його під'їзді. Основною версією замаху називають напад з метою заволодіння майном.

Загалом, як повідомляє МВС, з початку цього року правоохоронці порушили сім кримінальних проваджень про умисні вбивства та замахи, вчинені на замовлення.
У чотирьох кримінальних провадженнях вручено повідомлення підозрюваним. Досудове розслідування одного з проваджень – зупинене у зв'язку з захворюванням підозрюваного. Одне провадження – закрито.

«Досудове розслідування закінчено в двох кримінальних провадженнях», – зазначає МВС.

Крім цього, з початку цього року до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 127 кримінальних правопорушень за фактом замаху на умисне вбивство.
"У 109 кримінальних провадженнях особам вручено повідомлення про підозру. Досудове розслідування закінчено в 55 кримінальних провадженнях", - повідомляє МВС.

В одному з кримінальних проваджень зупинено досудове розслудівання у зв'язку із захворюванням підозрюваного. 34 провадження – закриті.

Тиждень

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас