Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
09/08/13

АНБ замінить 90% сисадмінів на комп’ютери

Агентство національної безпеки США має намір скоротити 90% системних адміністраторів, довіривши їх обов'язки комп'ютерам. Про це на конференції в Нью-Йорку оголосив директор служби Кіт Александер, передає Le Monde. Звільнення дозволить обмежити коло осіб, які мають доступ до секретної інформації. В даний час у відомстві працюють близько 1 тис. системних адміністраторів. Масові скорочення дозволять зробити комп'ютерні мережі стійкішими і безпечнішими.

Александер не згадав про зв'язок між планами керівництва служби і справою Едварда Сноудена, який свого часу працював в АНБ на посаді сисадміна. Після того, як він передав газетам секретну інформацію про масове стеження за інтернет-користувачами, порядок роботи служби вирішили змінити. Відтепер допуск до деяких даних буде можливий тільки у присутності двох осіб.

Сноуден втік із США, перебравшись до Гонконгу, після чого відправився до Москви. Через 40 днів поневірянь по аеропорту Шереметьево американець отримав тимчасовий притулок в РФ.

Нагадаємо, у зв'язку із справою Сноудена Президент США Барак Обама заявив, що під час візиту до Росії для участі в саміті "великої двадцятки" зустрічатися з Президентом Росії Володимиром Путіним не буде.

Сам Обама напередодні відзначав, що розчарований наданням Росією тимчасового притулку Сноудену. У зв'язку з цим Президент США заявив, що російська влада деколи діє і мислить у дусі холодної війни. "Я хочу сказати Президентові Путіну, що все це у минулому. Ми повинні подумати про майбутнє. Немає причин, чому би ми не могли співробітничати ще ефективніше, ніж тепер", - відзначив Обама.

РБК-Україна

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас