Архів новин

The Economist ігнорує кримінальний бізнес в Україні

Впливовий британський журнал The Economist перестав надсилати свої друковані примірники до України через вимагання хабарів. Про це повідомило українське англомовне видання Kyiv Post, зазначивши, що перестало отримувати журнал з кінця квітня. У Всеукраїнському агентстві передплати пояснили, що в The Economist заявили, що в Україні можуть вести бізнес "тільки кримінальники", і перервали контракти на постачання своїх журналів.

За словами представниці агентства, британці схопилися за голову, дізнавшись про суми хабарів, які від них вимагали державні службовці. Як пише Kyiv Post, Всеукраїнському агентству передплати врешті майже вдалося подолати цю проблему шляхом тривалих переговорів і листування, і зараз представники The Economist підписують нові контракти, тож ймовірно, що журнал знову надходитиме до України із серпня. Такі ж проблеми, які змушували припиняти постачання до України примірники друкованих видань, мали й інші іноземні засоби інформації, зазначили в Kyiv Post.

Нагадаємо: Україна посідає третє місце з-поміж європейських країн за корумпованістю серед бізнесменів. Про це свідчить дослідження, проведене консалтинговою компанією Ernst & Young. Як заявили в компанії, хабарництво залишається серйозною проблемою для європейської економіки. Так, 39% менеджерів визнали, що корупція є типовим явищем для їхньої країни.

Newsru.ua

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут