Архів новин

"Артек" і "Молода гвардія" для дітей "обдарованих" батьків?

Сьогодні, 8 серпня, в сесійні залі обласної ради засідатиме колегія облдержадміністрації під керівництвом голови ЛОДА Віктора Шемчука. Учасники колегії, зокрема, заслухають стан проведення оздоровлення дітей області у 2013 році. Вочевидь, очікується серйозна розмова. Адже нещодавно органи прокуратури Львівської області виявили випадки, коли органи місцевого самоврядування неправомірно надавали дітям із забезпечених сімей путівки за рахунок бюджетних коштів у дитячий центр «Артек».

Крім цього, виявлено факти підроблення працівниками закладів охорони здоров’я документів про перебування неповнолітніх на диспансерному обліку.
У подальшому на підставі цих довідок незаконно надавали пільгові путівки на оздоровлення у центр «Молода гвардія».

За цими фактами розпочато кримінальні провадження прокурором Червонограда та прокуратурою Жидачівського району, інформувала прес-служба прокуратури Львівської області.

Нагадамо, ЛОДА у відповіді на запит Львівського прес-клубу нещодавно подала інформацію про розподіл путівок в "Артек" та "Молоду гвардію" за перше півріччя 2013 року.

У першому півріччі в "Артеку" відпочили 122 талановитих і обдарованих дітей, а в "Молодій нвардії" - 23. Важко конкретно сказати, за якими критеріями управління сім’ї та молоді ЛОДА визначає таланти і обдарованість дітей. Так само важко знайти об’єктивні критерії відбору у табори відпочинку дітей, які перебувають на диспансерному обліку. Таких за першу половину року було скеровано на оздоровлення до Криму і в Одесу відповідно 61 та 76. Проте, зважаючи на теперішній стан здоров’я школярів, на диспансерному обліку перебувають в області тисячі дітей.

Безумовно інше. На відпочинок в "Артек" і "Молоду гвардію" зі Львівської області цьогоріч не відрядили жодну дитину, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків.


Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут