Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
02/08/13

Не можуть повії вчити моралі, - Фаріон

Народний депутат від "Свободи" Ірина Фаріон зазначає, що церква повинна займалася трактуванням Святого письма, а не перетворюватися на служителів Московського патріархату. Про це вона сказала, коментуючи пропозицію "регіонала" Юрія Мірошниченка надати церкві більший вплив на виховання людини, починаючи з дошкільних установ, передає Главком.

"Адже починаючи з радянських часів, московські попи були співробітниками спецслужб. Думаю, це пропозиція представника Партії регіонів, власне, на це і буде працювати - не на виховання моралі і духовних цінностей, а на знищення україноцентричних цінностей, які будуть прикриті універсальними християнськими ідеями. Але для мене християнство обов'язково має бути одягнене у вишиванку", - сказала Фаріон.

Вона вважає, що "регіонали" не мають права запроваджувати мораль у школах. "Представник однієї з антиморальних сил буде впроваджувати мораль у школах? Не можуть повії вчити моралі", - сказала Фаріон.

Вона зазначила, що в Галичині вже давно впроваджується християнська мораль у вигляді християнської етики.

"Вважаємо цей досвід дуже позитивним і думаємо, Донецькій області його б варто було перейняти. Надто з погляду реального християнства, а не ритуального, яке ми бачимо у московських попів. Завдяки цьому, у нас набагато менші показники і наркоманії, і дитячої злочинності, інше ставлення до життєвих цінностей", - сказала Фаріон.

Нагадаємо, синхронно з святкуванням Хрещення Русі на сайті Верховної Ради з'явився законопроект "регіонала", представника президента в парламенті Юрія Мірошниченка "Про внесення змін до деяких законів України" (щодо впровадження духовно-моральних цінностей у навчально-виховний процес). Загальна суть проекту в тому, щоб надати церкви більший вплив на виховання людини, починаючи з дошкільних закладів. Іншими словами, пускати священиків до навчання і виховання дітей з ранніх років.

Автор ініціативи підкреслює, що симбіоз церкви і освітніх установ повинен відбуватися тільки на добровільних засадах - якщо батьки самі захочуть, щоб навчальний заклад їхнього чада співпрацював з релігійними організаціями "з метою збереження та зміцнення духовного здоров'я дітей, забезпечення їхнього духовного розвитку, а також виховання юних поколінь у дусі релігійної толерантності та міжконфесійної співпраці, відновлення духовності та моральності українського суспільства".

Newsru.ua

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас