Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
02/08/13

Львівщина готує Заявковий документ на Олімпіаду-2022

Львівщина готує інформацію до Заявкового документа на право проведення зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор 2022 року. Цьому 1 серпня була присвячена нарада у ЛОДА з питань підготовки інформації до цього Заявкового документа. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Вадим Гураль наголосив, що Указ Президента України від 5 червня 2013 року підтверджує наміри нашої держави з розбудови спортивної та туристичної інфраструктури, відповідно ставить чіткі та конкретні завдання.

«Цим Указом дано конкретні доручення органам центральної та виконавчої влади щодо розбудови спортивної та туристичної інфраструктури» – сказав він.

Також нагадаємо, що віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул доручив центральним органам державної виконавчої влади та місцевим державним адміністраціям відповідно до компетенції забезпечити надання Національному олімпійському комітету України повної, достовірної та якісної інформації, необхідної для підготовки Заявкового документа до 17 серпня цього року.

З основними вимогами міжнародного олімпійського комітету, так званим опитувальником, учасників наради ознайомив менеджер з технічної документації громадської спілки «Олімпійська надія-2022» Олег Засадний. Він повідомив, що від Львівської області має бути сформований єдиний пакет інформаційних матеріалів та поданий до НОКу до 10 серпня.

Нагадаємо, що є альтернативна точка зору на проведення зимової Олімпіади на Львівщині альтернативна точка зору на проведення зимової Олімпіади на Львівщині.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас