Архів новин

У Сокальському районі на Львівщині розшукують 27 злочинців і 11 зниклих безвісти

Розшук 27 осіб, що скоїли злочини, а також 11 безвісти зниклих є неналежним. Про це 31 липня йшлося на координаційній нараді керівників правоохоронних органів Сокальського району, яка відбулася у прокуратурі. У ході наради розглядали питання про стан діяльності правоохоронних органів у протидії злочинності, корупції та її профілактики за І півріччя 2013 року, інформує начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації Л. Луців.
Низьким залишається відсоток відшкодування збитків у кримінальних провадженнях – з 134 тис. грн. заподіяних збитків відшкодовано лише 26 тис. грн, йдеться у повідомленні відділу РДА.

Правоохоронні органи району за І півріччя 2013 року в умовах дії нового кримінально-процесуального законодавства вжили заходи, спрямовані на попередження злочинів, їх розкриття, однак, недоліки в організації роботи, відсутність практики застосування нового законодавства не сприяли досягненню вагомих позитивних результатів. У 2013 році залишились нерозкритими 125 кримінальних правопорушень, з них 57 – тяжкі та особливо тяжкі, інформують у відділі інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Сокальської райдержадміністрації.


Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут