Архів новин

На Сокальщині кожен 10-ий працюючий – торговець

Кожен десятий працюючий у Сокальському районі на Львівщині зайнятий в галузі торгівлі. Про це «Щоденний Львів»повідомила начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Сокальської райдержадміністрації Л. Луців.

За І півріччя 2013 року оборот роздрібної торгівлі району за усіма каналами реалізації склав близько 110,0 млн. грн. та зріс до відповідного періоду минулого року на 3 відсотки. 96,3 % товарообороту припадає на торгівельну мережу, а на підприємства ресторанного господарства - 2,4%. Більше половини загального обсягу продажу споживчих товарів формують підприємства – юридичні особи, яких в районі налічується - 50, також торгівельною діяльністю займається 1459 суб’єктів господарювання- фізичних осіб, повідомила Л. Луців.

Довідка

Мережа підприємств в Сокальському районі налічує: 227 підприємств роздрібної торгівлі, 9 - гуртової торгівлі, а також 1 ринок. Постійно збільшується кількість підприємств роздрібної торгівлі та ресторанного господарства, які мають сучасний інтер’єр, забезпечені холодильним та технологічним устаткуванням, санітарний стан яких приведено у відповідність до вимог санітарних норм та правил. уУ2012 році введено в експлуатацію 10 об'єктів торгівлі площею 2,3 тис. м. кв., 1 станція техобслуговування. За 6 місяців 2013 року введено в експлуатацію 3 об'єкти торгівлі площею 133,7кв.м., 1 об'єкт ресторанного господарства, 1 об'єкт побутового обслуговування.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут