Архів новин

У Львівській виправній колонії виявили наркотики на 50 тисяч грн

30 липня 2013 року у Львівській виправній колонії (№ 48) припинено спробу доставити до зони, що охороняється, великої партії заборонених предметів. Про це "Щоденний Львів" повідомили в прес – службі управління ДПтС України у Львівській області.

Під час догляду пакунку, який громадянк А.принесла засудженому К., молодший інспектор відділу нагляду і безпеки звернула увагу на продукти, що потребують термічної обробки та не дозволені до передавання засудженим, а саме пельмені. Володіючи оперативною інформацією про можливі наміри передати в замаскованому вигляді заборонені предмети, працівниця установи,
розрізавши перший пельмень, виявила в ньому таблетку овальної форми білого кольору з маркуванням «В-8». Після огляду усіх пельменів, що були в пакунку, виявлено 36 (тридцять шість) таких самих таблеток.

За зовнішнім виглядом, кольором та маркуванням можна зробити попередній висновок, що вилучені таблетки містять синтетичний сильнодіючий наркотичний засіб «субітекс».

Це вилучення за кількістю таблеток, їх вартістю на «чорному ринку»( майже 50 тис. грн) та приблизною кількістю «доз», на які можна було їх розділити (майже 500, є рекордним для установ виконання покарань Львівщини, мабуть, за останні 10 – 15 років.

Громадянку А. затримано. На місце події прибула слідчо-оперативна група Сихівського РВ ЛМУ ГУМВСУ у Львівській області.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут