Архів новин

Бланки водійських посвідчень подешевшають

У Міністерстві внутрішніх справ України сподіваються, що зміна виробника бланків водійських посвідчень знизить їх вартість, і найближчим часом буде вирішено питання постачання бланків поліграфкомбінату "Україна". Як розповів журналістам у вівторок у Києві начальник безпеки дорожнього руху та автоматизованих систем МВС України Сергій Будник, висока вартість виготовлення водійського посвідчення була однією з причин заміни виробника.

"Найближчим часом вирішуватиметься питання про постачання бланків, на яких виготовлятимуться водійські посвідчення іншого виробника", - сказав він. Він наголосив, що ці бланки виготовлятимуться на поліграфкомбінаті "Україна". "Найближчим часом буде затверджено макет посвідчення водія, і відповідний зразок буде затверджено постановою Кабінету Міністрів", - сказав він "Інтерфаксу-Україна".

При цьому начальник центру безпеки дорожнього руху наголосив: "Ми сподіваємося, що вартість (отримання водійського посвідчення - ІФ) буде знижено". Він нагадав, що раніше вартість, заявлена виробником (ЄДАПС), становила 198 грн без чипа та 247,5 грн - із чипом.

Стосовно ситуації на сьогодні, за його словами, наразі здійснюється видача водійських посвідчень у децентралізованому порядку, посвідчення видаються без чипів вартістю поки що 198 грн.

Відповідаючи на уточнювальне запитання про те, наскільки може бути знижена вартість отримання водійського посвідчення у зв'язку зі зміною виробника, С.Будник не зміг назвати точну цифру.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут