Архів новин

На 1025-річчя хрещення у Дніпрі приїхала тільки тисяча священнослужиителів і прочан з усього православного світу

Близько однієї тисячі представників духівництва й прочан відвідали Україну для участі в заходах, що були присвячені відзначенню 1025-річчя хрещення Київської Русі. Про це повідомила Державна прикордонна служба. Зокрема, через державний кордон проїхало близько 250 представників духівництва, більше як 40 представників інших конфесій і 700 прочан, що прибули 30 організованими групами.

Відповідно до повідомлення, більшість гостей і учасників свята прибули в Україну через кордон в Чернігівській, Харківській, Волинській, Одеській областях, а також залізничний вокзал Києва, на який, зокрема, прибув патріарх Російської православної церкви Кіріл та ще 200 представників духівництва. Прикордонслужба зазначає, що всі процедури прикордонного контролю учасників святкування хрещення Русі відбувалися швидко й без зауважень. Також без затримок проходить від'їзд гостей.

26-28 липня в Україні пройшло святкування 1025-річчя хрещення Київської Русі-України. В урочистих заходах брали участь Президент України Віктор Янукович, президент Росії Володимир Путін, президент Молдови Ніколає Тімофті, президент Сербії Томіслав Ніколич, а також глави 9 помісних православних церков і шести офіційних делегацій.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут