Архів новин

"Середньовічний" фестиваль «Ту Стань-2013» на Сколівщині відбудеться 2-4 серпня

У п’ятницю, 2 серпня, на території державного історико-культурного заповідника “Тустань”, що в околиці села Урич Сколівського району, за підтримки Львівської обласної ради, відбудеться фестиваль української середньовічної культури «Ту Стань – 2013». Фестиваль відбуватиметься упродовж трьох днів – 2-4 серпня.

У програмі фестивалю: розбудова середньовічного наметового містечка воїнів, які відновлюють традиції і побут Київської Русі та Європи періоду ІХ-ХІІІ сторіччя; стрільби з луків та арбалетів; презентація клубів; середньовічне регбі; майстер-класи середньовічного танцю та майстер-класи слов’янських класів; стрільба вогняними стрілами; змагання воїнів на мечах, бугурти, лицарські ігри, боротьба тощо.

У концертній програмі дійства візьмуть участь танцюристи студії «Бельтайн» палацу культури ім. Г.Хоткевича та клубу «Пантера», гурти «Йорій Клоц» та «Irdorath» (Білорусь), а також відбудуться веселі та дотепні ігри з людьми, лялькова вистава «Легенди Львова» за Юрієм Винничуком та багато іншого.

Урочисте відкриття фестивалю заплановано на суботу, 3 серпня, о 13.00, повідомляє прес-служба ЛОР.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут