Архів новин

Держказначейство обіцяє позичити Городку 400 тис грн і спростовує свій борг перед містом

Учора Державна казначейська служба України спростувала звинувачення міського голови Городка про незадовільні платежі розпорядників та одержувачів коштів бюджету міста.

"Упродовж 2013 року управління Державної казначейської служби України у Городоцькому районі Львівської області провело платежі розпорядників та одержувачів коштів бюджету м. Городка на загальну суму 6 млн 777,2 тис грн, в тому числі за незахищеними напрямками видатків 2 млн 24,6 тис грн, зокрема, за наступними галузями:

- освіти – 56,9 тис гривень;

- житлово-комунального господарства – 441,8 тис гривень;

- транспорту, дорожнього господарства, зв’язку, телекомунікацій та інформатики – 640,4 тис гривень;

- будівництва – 651,4 тис гривень.

Лише у липні цього року органами казначейства України оплачено незахищених видатків бюджету міста Городка за наступними напрямками:

- державне управління – 26,0 тис грн;

- освіта – 27,4 тис грн;

- житлово-комунальне господарство – 28,2 тис грн;

- сільське і лісове господарство, рибне господарство та мисливство – 1,7 тис грн;

- будівництво – 163,4 тис грн;

- транспорт, дорожні господарства, зв’язок, телекомунікації та інформатика – 202,2 тис грн;

- видатки, не віднесені до основних груп – 8,1 тис гривень.

Станом на 25.07.2013 на опрацюванні в органах Казначейства України є платіжні доручення за незахищеними статтями видатків розпорядників та одержувачів коштів бюджету м. Городка на загальну суму 378,5 тис грн, які будуть оплачені відповідно до вимог чинного законодавства.

Невиконання дохідної частини загального фонду бюджету м. Городка станом на 01.07.2013 складає 903,0 тис гривень. Для забезпечення своєчасної виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ та проведення інших захищених видатків в поточному році Казначейство України за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку надало бюджету м. Городка безвідсоткові позики на загальну суму 3 204,3 тис грн, з яких 294,7 тис грн ще не погашено. Станом на аналогічну дату попереднього року позики за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку міська рада не одержувала.

Крім цього, 01.08.2013 планується надати Городоцькій міській раді чергову позику ще на 400,0 тис грн,"- повідомляє прес-служба Державної казначейської служби України".

Нагадаємо, міський голова Городка Савка 23 липня пообіцяв, що міська рада Городка подасть до господарського суду на Державне казначейство, якщо в бюджет Городка не надійдуть понад 300 тисяч гривень. Ці гроші призначаються на дороги, ремонт комунікацій та іншу господарку міста.

Предметом позову, за соловами Савки, буде спонукання казначейства до виконання договору, який є між міською радою і казначейством про своєчасний перерахунок коштів.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут