Архів новин

Україна визначила джерело фінансування пункту пропуску Будомєж-Грушів - польська воевода

Є шанс, що на українській стороні, нарешті, розпочнеться побудова під’їзної дороги до пропускного пункту Будомєж, інформує Польське радіо.

Прикордонна інфраструктура на польській стороні вже готова, повідомила воєвода Підкарпатського воєводства Малґожата Хомич-Сміґєльська. Польський будинок вже стоїть, з 15 липня триває робота комісії, яка вирішить чи об’єкт можна здати в експлуатацію. Проблеми на українському боці кордону – польська під’їзна дорога закінчується в лісі. Проте, за повідомленнями воєводи Хомич-Сміґєльської - є надія, що незабаром реалізація інвестиції розпочнеться. Українці вже визначили джерело фінансування.


Нагадаємо, що новий начальник Служби автомобільних доріг у Львівській області Микола Гнатв на брифінгу 24 липня повідомив, що У Львівській області до кінця року завершать дорогу до пункту перетину «Грушів-Будомєж» на українсько-польському кордоні. Зараз тут відновлено роботи.

«Траса має бути збудована через Немирів. Паралельно проводимо коригування проекту, оскільки те, що є, відрізняється від того, що вже зробили з польського боку», – наголосив Микола Гнатів.

Пункт пропуску кордону Будомєж-Грушів буде четвертим на підкарпатському відтинку кордону Польщі з Україною.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут