Архів новин

Папа Римський не засуджуватиме священиків-геїв

Сьогодні, 29 липня, глава Католицької церкви Папа Римський Франциск звернувся до ЛБГТ-спільноти з примирною промовою, в якій він дав обіцянку не засуджувати священиків за їхню нетрадиційну орієнтацію. Франциск зробив відповідну заяву в ході прес-конференції за підсумками його поїздки до Бразилії.
"Якщо людина - гей і перебуває в пошуках бога, і її наміри чисті, хто я такий, щоб засуджувати її?", - наводить слова понтифіка видання Corrierre della Sera.
Він додав, що слід пробачити священикам-гомосексуалам, а їхні гріхи - відпустити.

Зазначимо, попередник Франциска Бенедикт XVI дотримувався більш жорсткої позиції. Він видав заборону на прийняття духовного сану людям з нетрадиційною сексуальною орієнтацією.
Тим часом, в ході візиту до Бразилії Франциск висловився проти легалізації наркотиків. Про це пише Кореспондент за матерiалами Інтерфаксу.

У Львові, судячи з публічних акцій, представники громадських організацій більше притримувалися жорсткої позиції Бенедикта XVI. Зокрема це виявилося напередодні намагань нетрадиційної спільноти провести парад ЛГБТ у Києві . Дехто з громадських активістів на Львівщині говорив навіть про спроби запровадження в Україні гомодиктатури.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут