Архів новин

У Львові встановлено 15 терміналів для продажу проїзних квитків

На зупинках електротранспорту у Львові працюватиме 15 терміналів для продажу квитків, повідомив Сергій Перепелюк, начальник відділу зборів ЛКП «Львівелектротранс». Про це повідомила прес-служба ЛМР.

На зупинках трамваїв і тролейбусів встановлено 15 стаціонарних терміналів, 8 з них вже працюють. Розташовані вони за адресами: вул. Сахарова, 2, вул. Коновальця, 109, вул. Зернова, 2, вул. І. Франка, 33, вул. Миколайчука (кінцева трамваю № 6), на площі Св. Юра, просп. Червоної Калини (кінцева тролейбусу №24), вул. Руська – термінали за адресами, які перелічені, вже працюють. Решта терміналів, які тільки встановлені і поки що не діють, знаходяться за такими адресами: вул. Чернівецька, вул. І. Франка, 8 (вул. Р.Шухевича), два термінали - на вул. Дорошенка, вул. І. Мазепи, 12а, вул. Зелена, 131 (вул. Дністровська) та вул. Університетська, 1.
«Плануємо, що ще 7 терміналів запрацюють до середини серпня. А зараз пасажири переважно користуються терміналами на кінцевих зупинках електротранспорту»,- зазначив Сергій Перепелюк, начальник відділу зборів ЛКП «Львівелектротранс».


Щоденний Львів

КОР[13.07.26 15:24]
Просто жахливі (дизайн і розміри) автомати, таке враження, що їх переробили з радянських ігрових автоматів ("морський бій" і т.д.)

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут