Архів новин

Львівську "Батьківщину" зміцнюють депутати-"фронтозмінівці"

Під час сьогоднішнього засідання бюро ЛОПО ВО «Батьківщина» до його складу було введено Степана Кубіва і Олега Баса. На засіданні бюро також ухвалено рішення про прийняття до лав ВО «Батьківщина» сімох депутатів Львівської обласної ради, які були обрані від "Фронту змін": Ю. Вереса, І.Криськіва, С. Ясницького, О.Рісного, Б.Чечотки, Г.Костюк, Б.Сидорака. Заяви від окремих депутатів Львівської обласної ради про вступ до ВО «Батьківщина» надійшли у відповідні територіальні партійні організації ВО «Батьківщина» у Львівській області. Також членом ВО «Батьківщина» став Олег Бас (колишній голова Львівської обласної організації ПРП).

Відповідно до рішення про утворення фракції «Батьківщина» у ЛОР, яке було прийнятого на розширеному засіданні бюро партійної організації 13 липня, засідання бюро 25 липня ухвалило низку рішень щодо організаційних питань діяльності фракції у Львівській обласній раді.

Відповідно до рішення бюро головою фракції ВО «Батьківщина» у ЛОР обрано Миколу Кадикало. Його ж було обрано першим заступником голови ЛОПО ВО «Батьківщина», заступником з агітаційно-пропагандистської роботи – Олега Баса.

Рішенням бюро з його складу виведено Лідію Котеляк. Відповідне рішення бюро ухвалило у зв’язку із тим, що на з’їзді ВО «Батьківщина» її було обрано до складу Центральної контрольно-ревізійної комісії партії. Відповідно до роз’яснень голови згаданої комісії, народного депутата України Романа Забзалюка, член згаданої комісії не може поєднувати таку посаду з членством у бюро територіальної партійної організації.

Участь у засіданні взяв куратор Львівської області від ВО «Батьківщина» Сергій Власенко, народні депутати України Степан Кубів, Андрій Парубій, Ігор Васюник, Лідія Котеляк.

Про це повідомила прес-служба ЛОПО ВО "Батьківщина".

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут