Архів новин

Уболівальники "Карпат" уже ніколи не питимуть з горя на стадіоні "Україна"(доповнено)

Починаючи з наступного домашнього матчу львівських «Карпат» проти київського «Арсенала», що відбудеться 27-го липня о 17:00, у чаші стадіону «Україна» буде заборонено продаж та, відповідно, розпивання алкогольних та слабоалкогольних напоїв.

ФК «Карпати» звертається до уболівальників з проханням не проносити на територію стадіону жодних напоїв у жодній тарі. Безалкогольні напої можна буде придбати у торгових павільйонах безпосередньо у чаші стадіону. ФК «Карпати» дякує усім уболівальникам за розуміння і закликає до тверезої підтримки команди.

Про це повідомив інформаційний центр ФК «Карпати".

Побороти алкоголь, але наразі безуспішно? намагаються і біля шкіл у Львові. Як розповіла, сьогодні, начальник управління освіти ЛМР Галина Слічна, результати перевірки щодо продажу алкоголю та тютюну біля шкіл є невтішні. Про це інформує пресс-служба ЛМР.
«Проводилась перевірка і результати страшні, бо немає ніякої реакції. Місяць тому ми виїжджали в школу № 91, там практично на території школи є магазин, в якому продають алкоголь і тютюн. Ми вже звертались всюди, куди можна було, і з власником зустрічались, який показав нам свою ліцензію, що в нього є всі права. Ми написали звернення в прокуратуру, в міліцію.
Найважча ситуація в центральній частині міста. Всі приміщення навчальних закладів в центральній частині міста – це нетипові приміщення, пристосовані, тобто земельних ділянок, як таких, біля шкіл нема. Дитина виходить зі школи, повертає праворуч чи ліворуч і біля неї вже є якийсь паб, магазин, в якому продають спиртні напої. Тут апелювати потрібно до тих людей, які продають в магазинах і до власників, які опікуються магазинами», - зазначила Галина Слічна.

Щоденний Львів

Вася[13.07.25 21:10]
ще школу № 32 добавте до списку

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут