Архів новин

5 громадських організацій і творчих спілок Львівщини виграли конкурс ЛОДА

Визначено переможців у конкурсі програм, розроблених громадськими організаціями та творчими спілками, інформує прес-служба ЛОДА.

23 липня 2013 року в прес-центрі ТРК «Львів» відбувся відкритий захист програм (проектів, заходів), розроблених громадськими (благодійними) організаціями та творчими спілками, для виконання (реалізації) яких надають фінансову підтримку з Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2013 рік.
На розгляд конкурсної комісії було представлено 15 програм (проектів, заходів), розроблених громадськими (благодійними) організаціями та творчими спілками. Керівники та уповноважені представники громадських організацій за допомогою технічних засобів презентували свої проекти.

Оцінювання проектів відбувалось індивідуально за критеріями, відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року № 1049, за кожним показником за 10-бальною шкалою. У ході захисту члени конкурсної комісії ставили доповідачам додаткові запитання щодо реалізації конкурсних програм.
За підсумками оцінювання конкурсних пропозицій конкурсна комісія визначила п’ять переможців конкурсу, які отримають фінансову підтримку на реалізацію своїх програм у 2013 році:

ТС "Прем'єра" - "Флеш моб" – вулична вистава "Пропала грамота" (463 бали); ГО "Спільнота "Ковчег" - "Самостійність як альтернатива інтернатному життю для осіб з розумовою неповносправністю" (455 балів); ГО "Спільнота "Ковчег" - "Полюби рідний край" (455 балів); ЛОГО "ІДЕА-Разом" Моніторинг відкритості інформаційного простору та свободи слова у Львівській області (448 балів); ЛОО "Львівський прес-клуб" - "Адвокаційно-інформаційна компанія для прозорого екологічного і економічного вирішення проблем твердих побутових відходів (ТПВ) у Львові – збирання, перевезення, утилізації, перероблення"(411 балів).

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут